Western Dead Red Reloaded

Western Dead Red Reloaded
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    ZULU

Western Dead Red Reloaded, iPhone ve iPad'de oynanabilen açık dünya vahşi batı oyunu.

Western Dead Red Reloaded, iOS platformunda vahşi batı temalı sandbox stili aksiyon oyunu olarak yerini alıyor. Açık dünya vahşi batı oyununda şerifin yardımcısı olan bir karakteri kontrol ediyoruz. Şerifin verdiği görevleri tamamlayarak ilerliyorsunuz.

Boyutuna göre oldukça kaliteli grafikler sunan vahşi batı oyununu diğerlerinden ayıran özelliklerin başında açık dünya olması geliyor. Görevler boyunca birçok farklı yerde bulunuyorsunuz. Kimi zaman haydutlarla yüz yüze çatışıyor, kimi zaman at üzerinde kapışıyor, kimi zaman da eğlence mekanlarına girerek huzur kaçıran pisliklere günlerini gösteriyorsunuz. Harita üzerinden şerifin verdiği görevleri görüp ona göre aksiyona giriyorsunuz.

Açık dünya oynanış sunmasıyla sevindiren yapım, kontrol noktasında biraz üzüyor. Koşmak, atınızı çağırmak, çantanıza bakmak, nişan almak, ateş etmek, at sürmek dahil hareketlerin tümü için ayrı bir buton tasarlanmış. Karakterin kontrolünü sağlamak da aksiyona girmek kadar kolay değil. Özetle yenilikçi kontrol sistemi yerine eski stil kontrollerin tercih edilmesi oynanış kalitesini bir alta çekiyor.

YORUMLAR