Android için En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları

Android için en iyi yemek tarifi uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız.

Android için En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları

Android için en iyi yemek tarifi uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız. Yemek yaparken malzemeler konusunda kararsız mı kaldınız? O zaman doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi yemek tarifi uygulamaları!

Listemizde yer alan yemek tarifi uygulamalarının hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan uygulamalar. Kullanabileceğiniz en iyi ve popüler uygulamalara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile gizliliğinizi güven altına alın.

Android Kullanıcıları İçin En İyi Yemek Tarifi Uygulaması

  • 24Kitchen Günün Tarifi 
  • Blogaps Yemek
  • Leyla ile Yemek Saati
  • Nefis Yemek Tarifleri
  • Pratif Yemek Tarifleri
  • Tarif Dükkanı
  • Dr. Oetker Tarif Dünyası
  • Yemek Evi
  • Nefis Yemek

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi yemek tarifi uygulaması nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

1. 24Kitchen Günün Tarifi 

Yemek yapmayı sevenlerin takip ettiği televizyon kanallarından biri olan 24Kitchen kanalının resmi uygulaması olan 24Kitchen Günün Tarifi uygulamasını çok faydalı bulacağınıza eminim. Bu kanalda yayınlanan programların sevilen şeflerinin tarifleri artık bir tık ötenizde sizi bekliyor.

2. Blogaps Yemek

Blogaps Yemek, yemek yemeyi sevenler, her gün ne pişireceğini düşünenler için oldukça faydalı bir RSS uygulaması. Allah Ne Verdiyse, Devletşah, Kevserin Mutfağı, Tumayın Mutfağı gibi birbirinden lezzetli menüleri bizlerle paylaşan şefleri bir araya toplayan uygulamayı Android telefon ve tabletimize indirip tüm içeriğinden faydalanabiliyoruz.

3. Leyla ile Yemek Saati

Ne yemek yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız ya da yeni bir yemek çeşidi denemek istiyor fakat cesaret edemiyorsanız, Leyla ile Yemek Saati uygulaması sayesinde bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çorbadan tutun da tatlılara kadar birçok yemeğin yapım aşamalarını kullanıcılarına sunan uygulamada, tarifi adım adım görerek bir sürü yeni yemek tarifi öğrenebilirsiniz.

4. Nefis Yemek Tarifleri

nefisyemektarifleri.com'un resmi uygulamasının tasarımı da tıpkı site tasarımı gibi son derece şık. Servisin en büyük artılarından bir tanesi ise içerisinde diğer kullanıcılara ait yemek tariflerinin de bulunması. Bu sayede farklı yörelere özel yemek tariflerine ulaşarak evinizde farklı tatlar deneyebilirsiniz.

5. Pratif Yemek Tarifleri

Pratik Yemek Tarifleri, adından da anlaşılacağı üzere, kullanıcılara pratik yemek tarifleri sunan bir Android uygulaması. Bildiğiniz gibi günümüzde artık neredeyse her şey bilgisayarlar ve İnternet üzerinden yapılabiliyor. Buna artık yemek tarifi bulmak da dahil oldu. Eskiden annelerimizin tarif defterleri ve kutuları olurdu. Şimdi ise aradığımız bütün yemek tariflerini internet üzerinden bulabilmekteyiz.

6. Tarif Dükkanı

Uygulamada hem başkalarının tariflerini görebiliyor, hem de kendi hazırladığınız tarifleri diğerlerinin görmesi için yayınlayabiliyorsunuz. Ancak tariflerin uygulama içerisinde bulunan sanal altınlar ile satılmaları veya satın alınmaları sayesinde uygulamanın küçük bir oyun haline geldiğini de söyleyebiliriz.

7. Dr. Oetker Tarif Dünyası

Günlük yemeklerinizde veya misafirleriniz geldiğinde ne yemek yapacağınıza bir türlü karar veremiyor, ailenizi ve misafirlerinizi şaşırtmak istiyorsanız Dr. Oetker Tarif Dünyası uygulamasında onlarca yemek tarifi sizleri bekliyor. Daha önce denenmiş yemek tariflerini sizlere sunan uygulamada tatlılar, tuzlular, içecekler, reçel ve turşu gibi kategorilerdeki yemek tariflerine ulaşabilirsiniz.

8. Yemek Evi

Özel günlerde ve günlük öğünlerinizde ne yemek pişireceğinize bir türlü karar veremiyorsanız, Yemek Evi uygulamasında denenmiş onlarca yemek tarifi sizleri bekliyor. Videolu ve resimli yemek tariflerine ulaşabileceğiniz uygulamada, yemeklerin detaylı tarifleri ve besin değerlerine de ulaşabiliyorsunuz.

9. Nefis Yemek

Yalnız yaşayanlar, mutfakla arası pek olmayanlar için hayat kurtarıcı uygulamalar arasında yer alıyor. En zengin mutfak olan Türk mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini bir araya getiren uygulamalardan biri Nefis Yemek. Sürekli güncellenmesi ve tüm tarifleri videolu anlatımla sunması ile öne çıkıyor.

Android için en iyi yemek tarifi uygulamaları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir uygulama oldu mu? Bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

 

Blogaps Yemek

Blogaps Yemek

Blogaps Yemek, en iyi yemek bloglarını bir arada bulabileceğiniz ücretsiz ve üyelik istemeyen bir Android uygulaması.

ÜCRETSİZ
Leyla ile Yemek Saati

Leyla ile Yemek Saati

Videolu ve resimli yemek tarifleriyle her gün birbirinden çeşitli yemekler pişirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Tarif Dükkanı

Tarif Dükkanı

Tarif Dükkanı uygulaması ile Android akıllı cihazlarınızdan kolayca yemek tariflerinizi satabilir ya da yeni tarifler bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri, evde bütün gün akşama ne yemek yapıcam diye düşünmenizi engelleyerek binlerce yemek tarifine kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android yemek tarifleri uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
24Kitchen Günün Tarifi

24Kitchen Günün Tarifi

Android için 24Kitchen televizyon kanalı resmi günün tarifi uygulaması.

ÜCRETSİZ
Pratik Yemek Tarifleri

Pratik Yemek Tarifleri

Pratik Yemek Tarifleri, Android için geliştirilmiş yemek tarifleri uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Nefis Yemek

Nefis Yemek

Yemek tarifleri videolu anlatımla sunuluyor.

ÜCRETSİZ
Dr. Oetker Tarif Dünyası

Dr. Oetker Tarif Dünyası

Dr. Oetker Tarif Dünyası uygulamasında birçok kategoride denenmiş yemek tariflerini fotoğraflı ve videolu olarak inceleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Yemek Evi

Yemek Evi

Yemek Evi uygulamasında videolu ve resimli yemek tariflerini bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR