Blogaps Yemek

Blogaps Yemek

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Safa Paksu

Blogaps Yemek, en iyi yemek bloglarını bir arada bulabileceğiniz ücretsiz ve üyelik istemeyen bir Android uygulaması.

Blogaps Yemek, yemek yemeyi sevenler, her gün ne pişireceğini düşünenler için oldukça faydalı bir RSS uygulaması. Allah Ne Verdiyse, Devletşah, Kevserin Mutfağı, Tumayın Mutfağı gibi birbirinden lezzetli menüleri bizlerle paylaşan şefleri bir araya toplayan uygulamayı Android telefon ve tabletimize indirip tüm içeriğinden ücretsiz olarak faydalanabiliyoruz.

Türk ve dünya mutfağının en iyi lezzetlerini bir araya getiren yemek bloglarını sunan Blogaps Yemek, Android kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış bir uygulama ve hem telefon hem de tablette rahatlıkla kullanabilecek şekilde hazırlanmış. İçeriği ise Türkiye’nin en çok takip edilen yemek bloglarından oluşuyor.

Farklı tatlar denemek isteyenler için birbirinden ilginç menülerin yanında klasik Türk mutfağının yemekleri süslü bir şekilde bulabileceğiniz Blogaps Yemek uygulamasını ilk açtığınızda doğrudan yemek bloglarıyla karşılaşıyorsunuz. Üyelikle uğraşmadan direkt olarak dilediğiniz bir yemek blogunun günlük çıkardığı menülerini takip edebiliyorsunuz. İçeriğini sürekli olarak güncelleyen yemek bloglarının yanına ne yazık ki özel olarak takip ettiğiniz blogları ekleyemiyorsunuz.

Blogaps Yemek uygulamasının arayüzü de oldukça basit hazırlanmış. Sol açılabilir listede tüm yemek blogları bulunmakta. Herhangi birine dokunduğunuzda o blogun güncel içeriğine ulaşmış oluyorsunuz. Tabii ki beğendiğiniz blogdaki beğendiğiniz bir yemek tarifini sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmanız mümkün.