24Kitchen Günün Tarifi

24Kitchen Günün Tarifi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 378
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fox International Channels (UK) Ltd.

Android için 24Kitchen televizyon kanalı resmi günün tarifi uygulaması.

Yemek yapmayı sevenlerin takip ettiği televizyon kanallarından biri olan 24Kitchen kanalının resmi uygulaması olan 24Kitchen Günün Tarifi uygulamasını çok faydalı bulacağınıza eminim. Bu kanalda yayınlanan programların sevilen şeflerinin tarifleri artık bir tık ötenizde sizi bekliyor.

Çok şık ve modern bir arayüzle kullanıcılara sunulan bu uygulamanın ana ekranında Bugün, Geçen Hafta, Tariflerim, 24Kitchen Hakkında ve Ayarlar olmak üzere 5 menü bulunuyor. Bugün sekmesine tıklayarak o güne özel gelen tarifi görebilir, malzemeleri ve hazırlanışı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Geçen hafta sekmesi ile de geçen hafta gelmiş bütün tariflere gözatabilirsiniz.  Ayrıca tariflerin videolarını izleyerek nasıl yapıldıklarını görebilirsiniz. Yine tarifleri sosyal medya platformlarında istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Eğer tariflerim sekmesini kullanmak istiyor ve sevdiğiniz tarifleri kaydetmek istiyorsanız çok makul bir ücret karşılığında bunu uygulama içinden satın alabiliyorsunuz. Kısaca yemek yapmayı seviyorsanız ve Android cihazınızda kullanmak için çeşitli uygulamalar arıyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.