Android İçin İnternetsiz (Offline) RPG Oyunları

Android için internetsiz offline RPG oyunları hangileri? Akıllı telefonunuzda yer alan oyunlardan memnun değilseniz listemizde yer alan oyunlara göz atmanızı öneririz.

Android İçin İnternetsiz (Offline) RPG Oyunları

Android için internetsiz offline RPG oyunları hangileri? Akıllı telefonunuzda yer alan oyunlardan memnun değilseniz listemizde yer alan oyunlara göz atmanızı öneririz. Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir offline RPG oyunu arayışındaysanız doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi internetsiz offline RPG oyunları!

Listemizde yer alan internetsiz offline RPG oyunlarının her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan oyunlar. Oynayabileceğiniz en iyi ve popüler oyunlara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu oyunlar ile eğlenceyi ikiye katlayın.

Android Kullanıcıları İçin İnternetsiz Offline RPG Oyunları

  • Crashlands
  • Oceanhorn
  • Ravensword: Shadowlands
  • SoulCraft 2
  • ZENONIA 5
  • Eternium
  • Final Fantasy XV: Pocket Edition

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi internetsiz offline RPG oyunu nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

1. Crashlands

Crashlands oyuncuları farklı dünyaları keşfetme imkanı veren, yoğun aksiyonu eğlenceli bir oynanışla birleştirmeyi başarabilen aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir. Bilim kurgu tabanlı fantastik bir hikayeye sahip olan Crashlands'da ana kahramanımız geçimini uzaydaki nakliyecilik işleriyle uğraşarak kazanan bir kahraman. Oyundaki bütün olaylar uzay gemisi sevkiyatı uyapan kahramanımızın bir yolculuğunda kaza yapmasıyla başlıyor.

2. Oceanhorn

Oceanhorn, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Muhteşem bir macera oyunu olan Oceanhorn'da okyanuslara açılıyorsunuz. Oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Oceanhorn, keyif verici bir macera oyunudur. Oyunda karakterin babasından kalan bir mektubu bularak maceraya atılıyor ve gizemli bir şekilde ortadan kaybolan babayı bulmaya çalışıyoruz.

3. Ravensword: Shadowlands

Oyunda isterseniz birinci şahıs isterseniz de üçüncü şahıs gözünden oynayabiliyorsunuz. Bu da iki tarzı da sevenler için bir artı. Amacınız ise benzer rol yapma oyunlarında olduğu gibi haritayı keşfetmeye çalışırken bir yandan da çeşitli karakterler tarafından size verilen görevleri yerine getirmek.

4. SoulCraft 2

SoulCraft 2'de seçebileceğimiz kahramanlar farklı savaş stillerinde ustalaşıyor. Kimi kılıç ve balta gibi yakın mesafede etkili silahları etkin bir şekilde kullanabilirken kimi büyü gücünden faydalanarak mesafeli savaşta etkili oluyor. SoulCraft 2'i tek kişilik oyun modundaki derin senaryoyu takip ederek oynayabileceğiniz gibi çok oyunculu oyun modunda da oynayabilir. Kaliteli grafikler, ses efektleri ve müzikler SoulCraft 2'de bizleri bekliyor.

5. ZENONIA 5

Anime grafikleri, etkileyici efektleri, animasyonları ve sesleri ile tam bir klasik rol yapma oyunu tanımına uyuyor. Çevrimiçi de oynayabileceğiniz oyunda saatler dolusu konuşmalar olması da zengin bir hikayesi olduğunu gösteriyor. Oyunun konusu klasik bir rol yapma oyunu ile aynı. Karanlık güçlere karşı yükselen bir kahraman olmanız gerekiyor.

6. Eternium

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Eternium, sunduğu sürükleyici deneyim ile karşımıza çıkıyor. Düşmanlarınızla kıyasıya mücadele ettiğiniz oyunda gerçekçi bir RPG deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Karakterinizi kontrol edip farklı yerler keşfedebileceğiniz oyunda harika bir atmosfer de yer alıyor.

7. Final Fantasy XV: Pocket Edition

Square Enix’in rpg türünü severlere özel hazırladığı Final Fantasy oyununun onuncusu nihayet mobil platformda yerini aldı. İlk bakışta grafik kalitesinin düşürüldüğü göze çarpsa da hikaye kısmını dokunulmamış. Oyunun PC veya konsol sürümünü keyif alarak oynadıysanız mobil sürümden de aynı keyfi alacağınızın garantisini verebilirim.

Android için internetsiz offline RPG oyunları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir oyun oldu mu? Beğendiğiniz oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Ravensword: Shadowlands

Ravensword: Shadowlands

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Oceanhorn APK

Oceanhorn APK

Oceanhorn APK, okyanuslara açılıp savaştığınız aksiyon macera oyunu. 10 saatin üzerinde hikaye odaklı oynanış sunan Android oyunu grafikleriyle göz dolduruyor.

ÜCRETSİZ
SoulCraft 2

SoulCraft 2

SoulCraft 2 yüksek kalite sunan bir aksiyon-rol yapma oyunudur

ÜCRETSİZ
Eternium

Eternium

Sürükleyici atmosferde geçen bir rol yapma oyunu

ÜCRETSİZ
Crashlands

Crashlands

Crashlands mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION

Square Enix'in beklenen rpg oyunu FINAL FANTASY XV mobilde!

ÜCRETSİZ
ZENONIA 5

ZENONIA 5

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR