SoulCraft 2

SoulCraft 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 937
  • DOSYA BOYUTU 78.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobileBits GmbH

SoulCraft 2 hem içerik hem de oynanış olarak zengin bir rol yapma oyunudur

SoulCraft 2 oyunculara kaliteli bir içerik sunan başarılı bir aksiyon RPG oyunudur.

Windows 8 işletim sistemini kullanan dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan SoulCraft 2'de maceraya ilk oyunda kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda insanlar ölümsüzlüğün ve sonsuz yaşam döngüsünün sırrını çözmüştü ve evrendeki bütün dengeleri değiştirmeye çalışmıştı. Bu durum karşısında melekler ve şeytanlar kıyameti getirerek evreni kurtarmaya çalışmıştı. 2. oyunda ise bu durum değişiyor ve cehennemin hizmetkarları meleklere karşı savaşmaya başlıyor. Biz de 7 farklı melekten birini seçerek yeni bir maceraya atılıyoruz.

SoulCraft 2'de seçebileceğimiz kahramanlar fakrlı savaş stillerinde ustalaşıyor. Kimikılıç ve balta gibi yakın mesafede etkili silahları etkin bir şekilde kullanabilirken kimi büyü gücünden faydalanarak mesafeli savaşta etkili oluyor. 

SoulCraft 2'i tek kişilik oyun modundaki derin senaryoyu takip ederek oynayabileceğiniz gibi çok oyunculu oyun modunda da oynayabilir, diğer oyunculara karşı savaşabilirsiniz. Kaliteli grafikler, ses efektleri ve müzikler SoulCraft 2'de bizleri bekliyor.