Ravensword: Shadowlands

Ravensword: Shadowlands

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 371
  • DOSYA BOYUTU 503.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crescent Moon Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Ravensword Shadowlands, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz çok başarılı rol yapma oyunlarından bir tanesidir. Önce iOS cihazlar için geliştirilmiş olan oyun artık Android cihazlarda da oynanabiliyor.

Pek çok rol yapma oyunu olduğunu biliyoruz fakat Ravensword Shadowlands, her ne kadar adını söylemek ve yazmak çok zor olsa da, benzerlerinini bence bir adım önünde. Öncelikle muhteşem grafikleri ve sesleri söylemeden geçmemek gerek.

Oyun tahmin edebileceğiniz gibi açık dünya olduğundan indirme dosyası boyutu biraz büyük. Aynı şekilde fiyatı da yüksekmiş gibi görünse de aslında aylarca oynayabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir oyun olduğundan o kadar da pahalı değil.

Bunun dışında sizi içine çeken hikayesi ile de dikkat çeken oyun gerçekten çok kapsamlı. Öldürebileceğiniz pek çok yaratık ve toplayabileceğiniz pek çok eşya bulunmakta. Oklardan kılıçlara, baltalardan çekiçlere kullanabileceğiniz çok fazla silah var. Aynı şekilde atlar, uçan yaratıklar, dinazorlar görebileceğiniz karakterlerden bazıları.

Yine oyunda isterseniz birinci şahıs isterseniz de üçüncü şahıs gözünden oynayabiliyorsunuz. Bu da iki tarzı da sevenler için bir diğer artısı. Amacınız ise benzer rol yapma oyunlarında olduğu gibi haritayı keşfetmeye çalışırken bir yandan da çeşitli karakterler tarafından size verilen görevleri yerine getirmek.

Android cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi ve en başarılı rol yapma oyunlarından birisi olduğu için Ravensword Shadowlands'i herkese tavsiye ediyorum.