Android İçin İnternetsiz (Offline) Savaş Oyunları

Android için internetsiz offline savaş oyunları hangileri? Akıllı telefonunuzda yer alan oyunlardan memnun değilseniz listemizde yer alan oyunlara göz atmanızı öneririz.

Android İçin İnternetsiz (Offline) Savaş Oyunları

Android için internetsiz offline savaş oyunları hangileri? Akıllı telefonunuzda yer alan oyunlardan memnun değilseniz listemizde yer alan oyunlara göz atmanızı öneririz. Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir offline savaş oyunu arayışındaysanız doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi internetsiz offline savaş oyunları!

Listemizde yer alan internetsiz offline savaş oyunlarının her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan oyunlar. Oynayabileceğiniz en iyi ve popüler oyunlara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu oyunlar ile eğlenceyi ikiye katlayın.

Android Kullanıcıları İçin İnternetsiz Offline Savaş Oyunları

  • Assassin's Creed: Pirates
  • Brothers in Arms 3
  • Cover Fire
  • Guns'n'Glory WW2
  • NOVA 
  • Sky Forge Reloaded
  • Warhammer 40,000: Freeblade
  • World of Tanks 

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi internetsiz offline savaş oyunu nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

1. Assassin's Creed: Pirates 

Assassin's Creed Pirates, Karayipler Denizinin etrafında kötü korsanlara karşı savaştığımız oldukça hareketli bir oyundur. Genç ve hırslı bir kaptan olan Alonzo Batilla’yı yönettiğimiz oyunda hiçbir kural yok. Karşınıza çıkan düşman gemilerini acımadan denizin derinliklerine gömmeli ve açık denizlerin hakimiyetini elinize geçirmelisiniz. Karayiplerin en kötü korsanı unvanına sahip olmak ise kolay olmayacak.

2. Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3'te 2. Dünya Savaşı'na yolculuk ederek dünyanın kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Ünlü Normandiya işgali sırasında geçen oyunda Çavuş Wright adlı bir kahramanı yönetmekteyiz. Nazi güçlerine karşı savaşırken uzun bir yolculuğa çıkıyoruz ve büyük değişimlere uğruyoruz. Bu maceramız boyunca komutamızdaki askerler ya da kardeşlerimiz bize eşlik ediyor.

3. Cover Fire

Hassas kontrolleriyle gerçeğe yakın ateş etme hissiyatı veren üçüncü şahıs nişancı oyununda TetroCorp adında bir kuruluşla mücadele ediyorsunuz. İnsanlığın kaderi size bağlı. FPS oyunları, keskin nişancı (sniper) oyunları, shooter oyunlarını seviyorsanız, bu internetsiz nişancı oyununu çok seveceksiniz.

4. Guns'n'Glory WW2​

Benzer kule savunma oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da harita üzerindeki önemli noktalarınızı korumak için birliklerinizi ve askerlerinizi stratejik olarak yerleştirmeniz gerekiyor. Bu ordular da yakındaki düşmana saldırarak sizi koruyor. Benzer oyunların aksine, bu oyundaki en büyük farklılık yerleştirdiğiniz birliklerin, saldırı başladıktan sonra yerlerini değiştirebilme şansına sahip olmanız. Ayrıca benzer şekilde yeni birlikler de satın alabiliyorsunuz.

5. NOVA 

N.O.V.A.'da uzayın derinliklerinde geçen bir hakiye bizi bekliyor. Uzayda yaşamın sırrını çözen insanoğlu koloniler kuruyor ve uzak yıldız sistemlerinde yaşamaya başlıyor. Fakat yeni yıldız sistemlerinin keşfedilmesi ile birlikte yeni uzaylı ırklar da ortaya çıkıyor. Bu uzaylı ırklar kolonilere saldırarak savaş başlatıyor. Biz de bu savaşı durdurmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz.

6. Sky Forge Reloaded

Oyunda uçağımızla düşmanlarımızla çarpışıyor, bölüm sonu canavarı niteliğindeki dev düşman gemilerinin karşısına çıkıyor, rehineleri kurtararak ekstra puan kazanabiliyoruz. Sky Force Reloaded'da düşmanları yok ettikçe ortaya çıkan yıldızları toplayabiliyorsunuz. Bu yıldızlar oyundaki temel para birimi, yıldızlar ile uçağınızın zırhını, silahlarını, savunma sistemlerini ve diğer özelliklerini geliştirebilmeniz mümkün.

7. Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade'de uzayın derinliklerinde geçen bilim kurguyu ve fantastik öğeleri birleştiren bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunda kaosa karşı mücadele eden genç bir kahramanın yerine geçiyoruz ve savaş robotumuza atlayarak düşman güçleriyle çarpışıyoruz. Düşman askerlerinin yanısıra tanklar ve düşman robotları gibi savaş araçları da bizi durdurmaya çalışıyor.

Android için internetsiz offline savaş oyunları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir oyun oldu mu? Beğendiğiniz oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

NOVA APK

NOVA APK

NOVA APK Gameloft'un ücretsiz oynanabilir FPS oyunu. NOVA Legacy APK, bilim kurgu oyunları oynamayı sevenler için de tavsiye edilir.

ÜCRETSİZ
Assassin's Creed Pirates APK

Assassin's Creed Pirates APK

Assassin's Creed Pirates, deniz savaşlarına odaklanan korsan oyunudur. Assassin's Creed Pirates APK olarak Android telefonlara indirilebilir.

ÜCRETSİZ
Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3 bolca aksiyona yer veren kaliteli bir mobil savaş oyunudur

ÜCRETSİZ
Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded ünlü uçak savaşı oyunu serisinin yeni oyunudur

ÜCRETSİZ
Guns'n'Glory WW2

Guns'n'Glory WW2

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kule savunma oyunudur.

ÜCRETSİZ
Cover Fire APK

Cover Fire APK

Cover Fire APK, internetsiz oynanabilen FPS ve TPS türünde keskin nişancı oyunu. Android shooter oyunlarını sevenler için tavsiyemizdir.

ÜCRETSİZ
Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir robot savaşı oyunudur

ÜCRETSİZ

YORUMLAR