Cover Fire APK

Cover Fire APK

kullanıcı

Cover Fire APK, internetsiz oynanabilen FPS ve TPS türünde keskin nişancı oyunu. Android shooter oyunlarını sevenler için tavsiyemizdir.

Cover Fire APK, Android telefonda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli görsellere sahip TPS (Third Person Shooter) oyunu. Hassas kontrolleriyle gerçeğe yakın ateş etme hissiyatı veren üçüncü şahıs nişancı oyununda TetroCorp adında bir kuruşla mücadele ediyorsunuz. İnsanlığın kaderi size bağlı. FPS oyunları, keskin nişancı (sniper) oyunları, shooter oyunlarını seviyorsanız, bu internetsiz nişancı oyununu çok seveceksiniz.

Cover Fire APK İndir

Karakteri dış açıdan gördüğünüz, çevredeki tüm objelerle etkileşime girebildiğiniz aksiyon yüklü mobil oyunda tüm kaynakları eline geçirmiş, her türlü iletişim kanalını kontrol eden, düzenli saldırılar gerçekleştiren bir grubu durdurmakla görevlendirilmiş bir ekibin lideri konumundasınız. Takımınıza alacağınız deneyimli paralı askerlerle birlikte yeni keşfedilmiş bir madde olan Element 15’in peşinde olan bu gruba karşı koymaya çalışıyorsunuz. Yanlış ellere asla düşmemesi gereken, insanlığın kaderini etkileyecek bir madde için savaşıyorsunuz.

Etkili oynayan boss’larla karşı karşıya getirten 60'dan fazla görev içeren oyunda ekibinize kattığınız her askerin becerilerini geliştirebiliyor; daha hızlı, daha güçlü ve öldürücü hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz silah ve ekipmanlarla donatabiliyorsunuz.

  • İnternetsiz oynayın: Oyunu indirmek için WiFi bağlantısı önerilir ancak oynamak için WiFi’a ihtiyacınız yok.
  • Yeni ateş etme oyunu ve zorlu hikaye modu: Direnişe katılın ve bu savaşı bir profesyonel gibi yönetin. Silahınızı alın, düşman ordusuna kurşun, el bombası ve devasa silahlarla saldırın. Savaş öfkesini serbest bırakın!
  • Size eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir savaş getiren modern kontrol: Kurbanları kurtarmak için ateş edin.
  • Yıkılabilir ortamlara sahip yüksek kalitede grafikler: Her şey sizinle ve askerlerinizle etkileşim halinde.
  • Online turnuvalar modunda gerçek bir kıdemli asker olun, kesintisiz aksiyonla diğer suikastçı oyunculara karşı kendinizi eğlenceli bir maceraya atın. Mobil ile çevrimdışı görevlerde ateş etmeyi bırakmayın.
  • Kendinize devasa bir cephanelik sağlayın. Hiç bu kadar gerçekçi silah oyunları görmediniz; tabancalar, pompalı tüfekler, keskin nişancılar… gerçek bir komando gibi hissedin.
  • Savaş alanını farklı açılarda görün: Paralı askerleriniz arasında gerçek zamanlı geçiş yapın, öldürme oyununda savaşı kazanmak için en iyi kombinasyonu bulun.
  • Eşsiz becerilere sahip suikastçı takımınızı kurun: Hacker, keskin nişancı, saldırı adamı… Bazuka adam veya silahşör gibi yeni destansı keskin nişancıların ve nişancıların kilidini açın. Savaş alanında hiç oyuncak dinozor gördünüz mü?
  • Savaşın kontrolünü elinize alın ve bağımlısı olacağınız keskin nişancı oyununda en iyi nişancı olun.
  • Yeni Mod: Sniper FPS Ops. Süre bitmeden tüm düşmanları öldürmeniz isteniyor. Süreye karşı mücadele edin ve ateş edin! Her hedef hayatta kalmanız için 3 saniye kazandırır.