Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 453
  • DOSYA BOYUTU 560.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixel Toys

Warhammer 40,000: Freeblade mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir robot savaşı oyunudur

Warhammer 40,000: Freeblade genellikle strateji oyunlarıyla tanıdığımız Warhammer evrenine farklı bir yaklaşım getiren bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Warhammer 40,000: Freeblade'de uzayın derinliklerinde geçen bilim kurguyu ve fantastik öğeleri birleştiren bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunda kaosa karşı mücadele eden genç bir kahramanın yerine geçiyoruz ve savaş robotumuza atlayarak düşman güçleriyle çarpışıyoruz. Düşman askerlerinin yanısıra tanklar ve düşman robotları gibi savaş araçları da bizi durdurmaya çalışıyor. Oyun boyunca bölümleri tamamlıyoruz ve senaryo boyunca ilerliyoruz, bölüm sonu canavarlarıyla çarpışarak özel ödüller kazanabiliyoruz.

Warhammer 40,000: Freeblade'de 170'ten fazla görev yer alıyor. Bu görevleri tamamladıkça savaş robotumuzu geliştirmemize ve güçlendirmemize imkan tanınmakta. Oyunun grafikleri mobil cihazlarda karşınıza çıkabilecek en başarılı grafikler arasında.

Warhammer 40,000: Freeblade'de kahramanımızın görünümünü tercihlerimize göre değiştirebiliyorsunuz ve oyun boyunca farklı silahlar kullanabiliyorsunuz.