Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 23,125
  • DOSYA BOYUTU 535 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Brothers in Arms 3 bolca aksiyona yer veren kaliteli bir mobil savaş oyunudur

Brothers in Arms 3 mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft firmasının geliştirmiş olduğu Brothers in Arms serisinin son oyunudur. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan Brothers in Arms 3'te 2. Dünya Savaşı'na yolculuk ederek dünyanın kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Ünlü Normandiya işgali sırasında geçen oyunda Çavuş Wright adlı bir kahramanı yönetmekteyiz. Nazi güçlerine karşı savaşırken uzun bir yolculuğa çıkıyoruz ve büyük değişimlere uğruyoruz. Bu maceramız boyunca komutamızdaki askerler ya da kardeşlerimiz bize eşlik ediyor.

Brothers in Arms 3, Brothers in Arms serisine radikal değişiklikler getiren bir oyun. İlk iki oyun gibi salt bir FPS oyunu olmayan Brothers in Arms 3'te TPS oyun yapısına geçilmiş. Artık kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından yönetiyoruz. Fakat nişan alırken yine birinci şahıs bakış açısından oyunu oynamaktayız. Oyunda ilerledikçe kahramanımızı ve askerlerimizi geliştirebilmekteyiz. Ayrıca kahramanımız özel yeteneklere de sahip. Hava desteği çağırma gibi özel yetenekler kritik anlarda işimize yaramakta.

Brothers in Arms 3'te farklı türde görevler bulunmakta. Bazı bölümlerde gizlice düşman hatlarına sızmamız gerekirken bazı bölümlerde keskin nişancı tüfeğimizle düşman avına çıkabiliyoruz. Bunun yanında klasik bir şekilde düşmana saldırı düzenleme görevleri de oyunda yer alıyor.

Brothers in Arms 3 mobil cihazlarda görebileceğiniz en güzel grafiklere sahip olan bir oyun. Hem karakter modellemeleri, hem çevre detayları hem de görsel efektler oldukça yüksek kaliteli. Eğer mobil cihazlarınızda üst kaliteye sahip bir oyun oynamak isterseniz Brothers in Arms 3'ü kaçırmayın.

ARTILAR

Yüksek kaliteli grafikler

Bolca aksiyon

Farklı görev türleri

Killcam - aksiyon kamerası

EKSİLER