iPhone ve iPad İçin En İyi Ücretsiz Mail Uygulamaları

iPhone ve iPad’in Mail uygulamasına alternatif olarak kullanılabilecek en iyi ücretsiz mail uygulamalarını bu listede bulacaksınız.

iPhone ve iPad İçin En İyi Ücretsiz Mail Uygulamaları

iPhone ve iPad’in Mail uygulamasına alternatif olarak kullanılabilecek en iyi ücretsiz mail uygulamalarını bu listede bulacaksınız. Telefon/tabletle ön yüklü gelen Mail uygulamasını yeterince kullanışlı bulmuyor, push bildirimlere ilişkin sorun yaşıyor veya e-posta hesabınızı ekleyemiyorsanız bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Apple cihazlarda yüklü gelen Mail uygulamasından çok daha fazla özellik sunan, özelleştirmeye açık en iyi e-posta uygulamalarını derlediğimiz listeye aşağıdan ulaşabilir, tek dokunuşla cihazınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yahoo Mail

Yahoo Mail

Yahoo Mail servisinde bulunan e-postalarınızı yönetmek için resmi Yahoo Mail iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Inbox

Inbox

Inbox by Gmail, Google tarafından Gmail kullanıcıları için geliştiren ve kalabalık e-posta sayfanız içerisinden sizin için önemli olanları tespit ederek okumanızı sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir iOS uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Gmail

Gmail

Gmail, popüler e-posta uygulamasının iPhone ve iPad için hazırlanan mobil uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Mail.Ru

Mail.Ru

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz resmi Mail.Ru uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan Outlook ve diğer e-posta hesaplarınızı kolayca yönetebiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ
myMail

myMail

myMail ile tüm e-posta hesaplarınız tek bir yerde.

ÜCRETSİZ
Spark

Spark

Spark, iOS cihaz sahiplerinin kullanabilecekleri pratik ve kapsamlı bir email yöneticisi.

ÜCRETSİZ
Newton Mail

Newton Mail

Newton Mail, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mail uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Astro: AI meets Email

Astro: AI meets Email

Astro: AI meets Email, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarda tercih edilebilecek bir e-posta okuma ve cevaplama uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR