Windows İçin En İyi Ücretsiz Bilgisayar Bakım Programları

Bilgisayarlarını her zaman ilk günkü performansıyla kullanmak isteyen herkes en iyi bilgisayar bakım programlarına yöneliyor.

Windows İçin En İyi Ücretsiz Bilgisayar Bakım Programları

Bilgisayarlarını her zaman ilk günkü performansıyla kullanmak isteyen herkes en iyi bilgisayar bakım programlarına yöneliyor. Sistemleri kolay ve hızlı bir şekilde optimize etmek için de pek çok program bulunuyor. Hala bilgisayar bakım programı arayışında olanlar için harika bir liste derledik. 

Bu listede Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz bilgisayar bakım programları bulunuyor. Beğendiğiniz programları inceleyebilir ve kolay bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İşte en iyi bilgisayar bakım programları

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

Advanced SystemCare İndir: Bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutabilirsiniz ve tarayıcılarınızın anasayfasının değişmesini engelleyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
CCleaner

CCleaner

CCleaner ücretsiz Windows programı ile PC hızlandırma çok kolay! Bilgisayarınızı temizlemek için hemen CCleaner Free/Professional'ı yükleyin.

ÜCRETSİZ
Wise Disk Cleaner Free

Wise Disk Cleaner Free

Sistemdeki performans düşüşünü gidermek için kullanabileceğiniz ücretsiz disk temizleme aracı Wise Disk Cleaner Free ile bilgisayarı yoran tüm gereksiz dosya ve kayıtlar taranarak silinir.

ÜCRETSİZ
Xleaner

Xleaner

Xleaner ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Ashampoo WinOptimizer

Ashampoo WinOptimizer

Ashampoo WinOptimizer, bilgisayarınızı ilk günkü performansıyla kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen kapsamlı bir sistem bakım ve optimizasyon aracıdır.

ÜCRETSİZ
UPCleaner

UPCleaner

UPCleaner, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarını düzenli olarak temizleyerek daha hızlı ve performanslı çalışmasını

ÜCRETSİZ
SlimCleaner

SlimCleaner

SlimCleaner, sistem üzerinde yaptığı analiz ve bakım sonucunda, bilgisayarı en kararlı ve temiz çalışma ortamına kavuşturan bir sistem aracıdır.

ÜCRETSİZ
Glary Utilities

Glary Utilities

Bilgisayarınızda belli bir kullanım sürecinden sonra gereken optmizasyon işlemlerini kolaylıkla yapabilme imkanı sağlayan ücretsiz bir sistem bakım aracı.

ÜCRETSİZ
AVG PC Tuneup

AVG PC Tuneup

AVG PC Tuneup hem internet güvenliğinizi sağlayacak, hem internet hızınızı artıracak, hem de bilgisayar performansını yükseltecek çözümler sunuyor.

DENEME SÜRÜMÜ

YORUMLAR