Windows İçin En İyi Ücretsiz Disk Birleştirme Programları

Sabit diskiniz üzerindeki parçalanmış dosyaları yeniden belirli bir sıraya koymaya yarayan disk birleştirme programları, bilgisayarlarınızın daha hızlı okuma yapmasına yardımcı oluyor.

Windows İçin En İyi Ücretsiz Disk Birleştirme Programları

Sabit diskiniz üzerindeki parçalanmış dosyaları yeniden belirli bir sıraya koymaya yarayan disk birleştirme programları, bilgisayarlarınızın daha hızlı okuma yapmasına yardımcı oluyor. Her bilgisayarda olması gereken bu yazılımlar, sabit veya harici disklerinizi çok daha hızlı bir şekilde çalıştırma imkanı veriyor. Ayrıca, sisteminizi optimize etmek için en basit ve masrafsız yöntemlerden biri olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Bu listemizde sizlerle Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz disk birleştirme programlarını paylaşacağız. Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi disk birleştirme programları listemizden dilediğinizi seçebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag, bilgisayarınızın daha hızlı ve daha verimli çalışması için ücretsiz ve gelişmiş bir disk birleştirme programıdır.

ÜCRETSİZ
Smart Defrag

Smart Defrag

IObit Smart Defrag, en iyi ücretsiz ve hızlı disk birleştirme programıdır. Bu disk birleştirici ile hard disk ve PC performansını artırabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Defraggler

Defraggler

Defraggler, bilgisayarınız üzerinde bulunan disklerin performansını arttırmak için kullanabileceğiniz başarılı bir disk birleştirme programıdır.

ÜCRETSİZ
UltraDefrag

UltraDefrag

Açık kaynak kodlaması ile geliştirilen ve tamamen ücretsiz bir disk birleştirme yazılımı olan UltraDefrag ile sabit disklerinizi hızlı şekilde birleştirerek bilgisayarınızın ilk günkü performansında kalmasını sağlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Puran Defrag

Puran Defrag

Sabit diskinizde birleştirme işlemini uygulayarak performans arttırma işlevi gören bu programı kullanmayı unutmayın.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR