YouTube Video İndirme Programları

YouTube üzerinden beğendiğiniz bir videoyu daha sonra her yerden izleyebilmek için indirmek istiyorsanız en iyi YouTube video indirme programları ve YouTube video indirme siteleri ile karşınızdayız.

YouTube Video İndirme Programları

YouTube üzerinden beğendiğiniz bir videoyu daha sonra her yerden izleyebilmek için indirmek istiyorsanız en iyi YouTube video indirme programları ve YouTube video indirme siteleri ile karşınızdayız.

YouTube, Premium ile kullanıcılara video indirme ve çevrim dışı izleme şansı sunuyor. Yine de buradaki iki dezavantajdan bahsetmek gerekiyor: Öncelikli olarak bu aboneliğin ücretli olduğunu tekrar hatırlatalım. Ayrıca indirilen videolar depolama biriminize aktarılmadığı için onları yalnızca uygulama üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Bu nedenle YouTube videoları ücretsiz indirmek için harici program kullanmak, sizin için en iyi seçeneklerden biri olabilir. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden videoları direkt olarak depolamanıza aktarabilir, gerektiğinde başkaları ile paylaşabilir ya da istediğiniz gibi saklayabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda, tabletinizde ya da akıllı telefonunuzda herhangi bir uygulama barındırmak istemiyorsanız ücretsiz YouTube video indirme siteleri de önemli bir seçenek haline gelmektedir. Üstelik bu sitelerin pek çoğu YouTube 4K video indirme desteğine sahip.

Peki, iyi bir YouTube videosu indirme programında ya da sitesinde ne gibi özellikler aranmalı?

 • Ücretsiz Kullanım
 • Hızlı İndirme
 • Cihaza Kaydetme
 • Farklı Formatlarda İndirme
 • MP4'ten MP3'e Dönüştürme

Şüphesiz ki bir video indirme programını kaliteli kılan özellikler bunlardan oluşuyor. Biz de bunlara dikkat ederek YouTube video indirme programları ve siteleri listesini oluşturduk. Bu programlara ve sitelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

YouTube Video İndirme Programları ve Siteleri

 • 4K Video Downloader
 • WinX YouTube Downloader
 • Free YouTube Download
 • 2conv.com
 • YouTube Free Downloader
 • Flvto

YouTube yüksek kalitede video indirmek için kullanılabilecek en iyi programlar ve web siteleri yukarıdakilerle sınırlıdır. Bu programların ve web sitelerinin en iyi yanlarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

1. 4K Video Downloader

4K Video Downloader özellikle kullanımı kolay bir program arayışında olanlar için geliştirilmiş bir programdır. Programın en iyi yanı sadece YouTube videolarını değil, YouTube'un yanı sıra Vimeo, Dailymotion gibi video izleme sitelerindeki videoarı da yüksek kalitede indirmenize olanak tanımasıdır.

Videoları indirmek için yapmanız gereken video adresini kopyalamak ve programda ilgili alana yapıştırmaktan ibarettir.

Programın rakiplerinden üstün hâle gelmesini sağlayan nokta, YouTube oynatma listelerini indirmenizi sağlamasıdır. FLV, MP4, MP3, MKV gibi formatlarda da kayıt yapabilmektedir.

2. WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader, FLV, MP4, WebM gibi formatlarda video indirmenizi sağlayabilecek basit bir programdır. 4K Video Downloader gibi bağlantı yapıştırp indirme işlemini başlatarak kullanılmaktadır.

Program ayrıca medya oynatıcısı ile gelmektedir. Bu medya oynatıcısı, videoları ön izlemenizi ve ekran görüntüsü almanızı sağlamaktadır.

3. Free YouTube Download

Free YouTube Download, YouTube'daki tüm videoları kolaylıkla bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz YouTube video indirme programları listesindeki başka bir programdır.

Bu programla YouTube playlist indirebilir, herhangi bir kanalın tüm videolarını indirebilir, video kalitesini belirleyebilir, kullanıcının favori videolarını indirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

4. 2conv.com

2conv.com, popüler bir YouTube video indirme sitesidir. Videoları MP3 ve MP4 formatında bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan web sitesinde şarkıları, videoları, dizileri, filmleri doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve hız konusunda da oldukça iyidir.

5. YouTube Free Downloader

YouTube Free Downloader (YFD), adından da anlaşıldığı üzere YouTube videolarını ücretsiz olarak indirmenizi sağlar. Kurulumu oldukça basittir. YouTube videolarını MP4 formatında bilgisayarınıza indirmek için toplu indirme ya da tek bir video indirme gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

YFD, indirme hızını arttırmada da oldukça başarılı performans göstermektedir. Kullanımı YouTube video bağlantısını kopyalayıp yapıştırmaktan ibarettir ki bu da onu oldukça kolay kullanılabilir hâle getirmektedir. Videonun indirileceği yer ve kalitesi de aynı bölümde ayarlanabilmektedir.

6. Flvto

Flvto, YouTube video indirme siteleri arasında özellikleri ile öne çıkabilen bir sitedir. Web sitesi ve indirme işlemi genel olarak hızlı çalışır. Sade bir tasarıma sahiptir. Rahatsız edici reklamlar da yoktur.

Flvto ile YouTube videolarını MP4 formatında HD kalitede indirebilirsiniz. İndirme işlemini başlatmak için öncelikle bir YouTube videosunun bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de belirtelim.

WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader, WebM, FLV ve MP4 formatında çevrimiçi videoları indirebileceğiniz başarılı bir araçtır.

ÜCRETSİZ
Free YouTube Download

Free YouTube Download

Youtube video indir - Free Youtube Video Downloader programı ile Youtube üzerinden izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
4k Video Downloader

4k Video Downloader

YouTube, Vimeo ve Dailymotion videolarını FLV, MP4, MKV ve MP3 formatlarından bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlayan bir program.

ÜCRETSİZ
YouTube Video Downloader

YouTube Video Downloader

YouTube Video Downloader, popüler video paylaşım sitesi Youtube.com üzerinden video indirmenize olanak sağlayan güvenilir bir dosya indirme yöneticisidir.

DENEME SÜRÜMÜ
2conv.com

2conv.com

YouTube video indirici, MP3 dönüştürücü

ÜCRETSİZ
Flvto

Flvto

YouTube MP3 dönüştürücü, video indirme sitesi

ÜCRETSİZ
YouTube Free Downloader

YouTube Free Downloader

YouTube Free Downloader ile Youtube üzerinde izleyip beğendiğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR