YouTube Video Downloader

YouTube Video Downloader

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 21,734
  • DOSYA BOYUTU 9.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tomabo

YouTube Video Downloader, popüler video paylaşım sitesi Youtube.com üzerinden video indirmenize olanak sağlayan güvenilir bir dosya indirme yöneticisidir.

YouTube Video Downloader, kullanıcıların popüler video paylaşım sitesi üzerinde izledikleri ve beğendikleri videoları bilgisayarları üzerine indirmelerine olanak sağlayan güvenilir ve kullanışlı bir video indirme yöneticisidir.

Aynı zamanda program yardımıyla indirmek istediğiniz Youtube videolarını doğrudan AVI, FLV ve MKV video formatlarına ve MP3, AAC, FLAC ve diğer ses formatlarına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz video dosyalarını Nokia, BlackBerry, iPhone ve diğer akıllı telefonlarınız üzerinde oynatabileceğiniz video formatlarına da dönüştürebilirsiniz.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program ile favori Youtube videolarını bilgisayarınıza indirmek için tek yapmanız gereken şey indirmek istediğiniz videoya ait bağlantı adresini kopyalayarak programa eklemektir. Çoklu video indirme işlemini de destekleyen program sayesinde aynı anda birden çok videoyu indirebilirsiniz.

Video indirme işlemi öncesinde videoları hangi çözünürlükte indirmek istediğinizi ve indirilecek olan videoların sabit diskiniz üzerinde hangi klasöre indirilmesi gerektiğini seçebilirsiniz. Tüm bunların dışında dönüştürmek istediğiniz tüm formatlar için farklı özelleştirilebilir ayarları istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanan YouTube Video Downloader, bu sayede bilgisayarınızın genel performansını etkilemez ve indirme işlemlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlar. Youtube videolarını indirmek ve dönüştürmek için oldukça etkili bir program olan YouTube Video Downloader'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.