WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,823
  • DOSYA BOYUTU 34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty Software

WinX YouTube Downloader, WebM, FLV ve MP4 formatında çevrimiçi videoları indirebileceğiniz başarılı bir araçtır.

WinX YouTube Downloader adından anlaşılacağı gibi Youtube videolarını indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır. Tüm kullanıcılar tarafından rahatça kullanılabilecek program sayesinde Youtube videolarını bilgisayarınıza indirmek gerçekten çok kolay.

Sade ve sezgisel bir arayüze sahip olan program üzerinde bir Youtube videosunu indirmeye başlamadan önce bağlantı adresini program üzerine yapıştırarak video hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla video indirme işleminin mümkün olduğu programda, indirme listesi üzerinde yer alan her öğenin küçük resmini, başlığını, süresini, çözünürlüğünü ve biçimini görüntüleyebilirsiniz. Dosyaların indirileceği klasörü belirledikten sonra, indirme veya dönüştürme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Program içerisinde entegre olarak gelen medya oynatıcı sayesinde videoları önizleme yapabilir ve isterseniz video üzerinden ekran görüntüleri alabilirsiniz.

Seçenekler bölümünde videoları indirmek istediğiniz varsayılan video formatını (MP4, FLV, WebM veya 3GP) seçebilir, varsayılan çözünürlüğü ayarlayabilir, hız limitlerini düzenleyebilir ve isterseniz proxy ayarlarını yapılandırabilirsiniz.

WinX YouTube Downloader video indirme işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlar ve gerçekten iyi bir tepki süresine sahiptir. Her ne kadar sistem kaynaklarını biraz fazla kullanıyor olsa da yaptığı işin hakkını veren bir program olduğunu söylemeliyim.