Dishonored 2 Film Olsaydı Böyle Olacaktı

Çıkışına kısa bir süre kalan Dishonored 2 için yeni bir video yayınlandı. Yapılan bu Dishonored 2 Live Action video sunumu bize yüksek bütçeli Holywood filmlerini aratmayan bir görsellik sunuyor. Bilindiği üzere Ubisoft bir süre önce ünlü Assassin's Creed

Çıkışına kısa bir süre kalan Dishonored 2 için yeni bir video yayınlandı.

Yapılan bu Dishonored 2 Live Action video sunumu bize yüksek bütçeli Holywood filmlerini aratmayan bir görsellik sunuyor. Bilindiği üzere Ubisoft bir süre önce ünlü Assassin's Creed oyun serisini beyaz perdeye taşıyacağını duyurmuştu ve çekilmekte olan filmin fragmanları yayınlanmıştı. Dishonored 2'nin de hikaye anlamında Assassin's Creed serisinden geri kalır yanı yok. Bu da Dishonored 2'yi beyaz perde için ideal bir aday yapıyor.

Dishonored 2'de artık yeni bir kahraman seçeneğine de sahibiz. İlk oyunun kahramanı Corvo yeni oyunda taht hakkı adaletsizce elinden alınmış Emily Kaldwin ile birlikte deli bir cadıya ve büyük bir güce karşı savaşıyor. Oyuncular oyunu Emily ya da Convo'yu seçerek oynayabiliyorlar. Bu iki kahraman sahip oldukları farklı yeteneklerle bize değişik oyun tecrübeleri yaşatıyorlar. Bu video da  kahramanlarımız özel yeteneklerini düşmanları karşısında kullanmayı ihmal etmiyorlar.

Dishonored 2 dünya çapında 11 Kasım tarihinde çıkış yapıyor. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmekte.

YORUMLAR