Dishonored 2'yi Neden Oynamalıyız

Yayınlanan yeni Dishonored 2 oynanış videosu bize oyun hakkında kapsamlı bir önizleme sunuyor. Hatırlanacağı üzere 2012 yılında çıkış yapan ilk Dishonore oyunu, suikast oyunu türüne farklı bir yaklaşım getirmişti. O zamana kadar bu türde 3 şahıs bakış açı

Yayınlanan yeni Dishonored 2 oynanış videosu bize oyun hakkında kapsamlı bir önizleme sunuyor.

Hatırlanacağı üzere 2012 yılında çıkış yapan ilk Dishonore oyunu, suikast oyunu türüne farklı bir yaklaşım getirmişti. O zamana kadar bu türde 3 şahıs bakış açısından oynadığımız Assassin's Creed oyunları büyük ilgi görüyordu. Fakat Dishonored, türe FPS dinamiğini kazandırmış ve bize birinci şahıs bakış baçısından suikastler yapma imkanı vermişti.

Dishonored 2 ise yeni oyun dinamikleri ve yeni kahraman seçeneği ile birlikte ilk oyunun yakaladığı başarıyı bir adım öteye götürecek gibi görünüyor. Yayınlanan bu 60 FPS kare hızına sahip yeni Dishonored 2 oynanış videosunda oyunda yer alacak Clockwork Mansion adlı gizemli malikanede geçen bir görev konu alınıyor. Oyunu dilediğiniz şekilde oynayabilmeniz mümkün. Dilerseniz gizli bir şekilde ilerleyerek düşmanlarınızı fark edilmeden temizleyebilir, dilerseniz hızlı ve çevik bir şekilde hareket ederek düşmanlarınızı açıkça yok edebilir, sonradan izinizi kaybettirebilirsiniz. İzleyeceğiniz bu videoda gizlilik ön planda. Oyunun geliştiricisi Arkane bu videonun yanısıra aynı bölümü nasıl katliam yapıp ilerleyerek tamamlayabileceğinizi gösteren bir video da yayınlıyor. Yüksek kaos içeren 2. videoyu da açıklamamızın alt bölümünde bulabilirsiniz.

Dishonored 2'de artık Emily adında yeni bir kahraman seçeneğine de sahibiz. Dishonored 2 11 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor. Oyuna ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR