En İyi Mobil Yarış Oyunları - Mobil Oyunlar #1

En iyi mobil oyunlar video serimize en iyi araba yarışı oyunları ile devam ediyoruz. Son yılların en iyi mobil araba yarışı oyunları ile karşınızdayız. Asphalt Xtreme Gameloft 'un efsane Asphalt serisinin yeni oyunu. Adından da anlaşılacağı üzere çılgın

En iyi mobil oyunlar video serimize en iyi araba yarışı oyunları ile devam ediyoruz. Son yılların en iyi mobil araba yarışı oyunları ile karşınızdayız.

Asphalt Xtreme

Gameloft 'un efsane Asphalt serisinin yeni oyunu. Adından da anlaşılacağı üzere çılgın pistlerde çılgın araçlarla yarışıyorsunuz. Rally araçlarından tutun tırlara kadar geniş yelpazede araç seçeneğiniz mevcut.

CSR Racing 2

Yılların eskitemediği drag yarışı oyunu listemizde ikinci sırada. Lisanslı araçları ve basit oynanışı ile sizi bağlayacak.

GT Racing 2

Simülasyon tarzındaki yarış oyunlarından biri olan GT Racing 2 'yi Real Racing oynayıp beğenmiş herkese öneriyoruz.

Hill Climb Racing 2

Yine bir klasikle karşı karşıyayız. Bu oyunda amacınız aracınızı dengede tutup güçlendirmeleri toplamak ve yarışı önde bitirmek.

Horizon Chase

Eski tarz yarış oyunlarına gönderme sayılabilecek Horizon Chase bir kere başına oturdunuz mu sizi rahat rahat bırakmayacak bir oyun. Tek sorun ücretsiz yarışların sayısının az olması.

Nitro Nation Online

Çılgın modifiye seçeneklerine sahip çılgın bir drag yarışı oyunu. Drag yarışlarını seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

Racing Fever

Aslında teknik olarak bir sonsuz koşu oyununa benzeyen bu oyun Traffic Racer oyununa benziyor. Grafik olarak Horizon Chase 'i andırıyor.

Traffic Rider

Yerli bir geliştiriciden gelen Traffic Rider yarış oyunlarına yepyeni bir konsept kattı. Oynamadıysanız kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR