Horizon Chase

Horizon Chase

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 579
  • DOSYA BOYUTU 189 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aquiris Game Studio

Horizon Chase mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Horizon Chase ilk olarak iOS cihazlar için yayınlanan ve büyük beğeni kazanan mobil yarış oyununun Android versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinze oyunun iOS sürümünden farklı olarak ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Horizon Chase bize eskiden televizyona bağladığımız atarilerimizde ve bilgisayarlarımızın DOS işletim sistemlerinde oynadığımız klasik arcade türündeki yarış oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip. 90'lı yılların başında Outrun ve Lotus gibi oyunlar renkli görünümleri ve basit oynanışlarıla birçok oyun severin beğenisini kazanmıştı. Horizon Chase de bu retro havayı yenilenmiş ve kendine has bir grafik teknolojisiyle birleştirerek bize sunuyor.

Horizon Chase bize dünya çapında bir yarış tecrübesi yaşatmakta. Oyun boyunca farklı turnuvalara katılıyoruz ve farklı şehirlerdeki yarışlarda rakiplerimizi geride bırakmaya çalışıyoruz. Yağışlı pistler, güneşin parladığı sahil kenarları, karlı yamaçlar, volkanik araziler ve kurak çöller oyunda yarışabildiğimiz mekanlar arasında yer alıyor.

Horizon Chase içerisinde 16 farklı kilidi açılmayı bekleyen araç yer alıyor. Oyunun ücretsiz versiyonu bize 5 yarış pistinde yarışabilme imkanı veriyor.