Racing Fever

Racing Fever

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,583
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Racing Fever, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, kaliteli bir araba yarışı oyunu.

Racing Fever, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir yarış oyunu. Aynı kategoride bulunduğu rakiplerini oynanabilirliği, kaliteli görselleri ve sürükleyici atmosferiyle geride bırakan Racing Fever'da hız kadranlarını sonuna kadar kullanabileceğimiz yollarda tozu dumana katıyoruz.

Oyunun en güzel yanı can sıkıcı kurallara sahip olmaması. Oyuncular gereksiz detaylara takılmadan diledikleri gibi hız yapabiliyor ve araçlarının performansını limitlere kadar zorlayabiliyorlar. Dört farklı oyun moduna sahip olan Racing Fever'da aksiyon hiçbir zaman düşmüyor. Açıkçası farklı oyun modlarına yer verilmiş olması oyunun daha uzun süre boyunca zevkle oynanabilmesini garantiliyor.

Gerçek hayattaki trafik ortamında ceza almamıza sebep olabilecek her şey bu oyunda bize ekstra puan getiriyor ve cüzdanımızı dolduruyor. Kazandığımız paraları kullanarak aracımızı modifiye edebiliyoruz. İyi bir yarış oyununda görmeyi arzu ettiğimiz gibi Racing Fever'da da modifikasyon seçenekleri bol tutulmuş. Aracın dış görünümünden tutun da motoruna kadar pek çok bileşeni zevkimize göre değiştirme şansına sahibiz.

Oyunda sıklıkla güncellenen bir görev listesi bulunuyor. Buradaki görevleri başarılı bir şekilde tamamlamayı amaçlıyoruz. Elde ettiğimiz skorları da arkadaşlarımızla paylaşabilme şansına sahibiz. Bu sayede kendi aramızda sıkı bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz. Oyuncular arasında bu tarz etkileşimlere imkan sağlaması oyunun en hoşumuza giden detayları arasında.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Racing Fever, kaliteli bir yarış oyunu oynamak isteyen herkesin denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.