Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,645
  • DOSYA BOYUTU 1024 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Asphalt Xtreme, Windows PC ve telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz arazi yarışı oyunu.

Asphalt Xtreme, Gameloft’un kaliteli görseller, bağlayıcı oynanış sunan çok oyunculu yarış oyunu. Android ve iOS platformunun ardından Windows platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan arazi yarışı oyununda 7 arazi aracı türü arasından seçim yaparak soluksuz yarışlara dalıyoruz. Güçlü olanın pistte kaldığı zorlu yarışlara hazır olun.

Ne yol ne de kuralların olduğu bir arazi yarışı oyunu olarak karşımıza çıkan Asphalt Xtreme, zorlu şartlara dayanıklı hız makineleriyle online yarışlara sokuyor bizleri. Muscle car, kamyonet, ralli arabası, SUV ve daha seçebildiğimiz onlarca canavar makine olarak adlandırılan kontrolleri zor, pistten çıkarması hayal araçlarla yarışlara katılıyoruz. Yarışlar online düzenleniyor ancak dilersek kariyer etkinliğine, meydan okumalara, sınırlı süreli etkinliklere de katılabiliyoruz.

Kum tepeleri, buzullar, ormanlık alanlar, çelik fabrikaları gibi tahmin edemeyeceğiniz egzotik mekanlarda yarışlara katıldığımız aksiyon yüklü bir oyun Asphalt Xtreme. Asphalt serisini bugüne kadar oynamış biri olun – olmayın; yarış oyunlarından keyif alıyorsanız Asphalt Xtreme’i kesinlikle indirmelisiniz. Hem ücretsiz, hem Türkçe, hem de Gameloft imzalı…