Çanak Okey (web)

Çanak Okey

Çanak Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çanak Okey, arkadaşlarınız ve diğer online oyuncular ile birlikte popüler masa oyunlarımızdan okeyin farklı bir versiyonunu oynama keyfi yaşayabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Çanak Okey, hem Mynet, hem Facebook hem de mobil versiyonları ile Android ve iOS cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz eğlenceli bir okey oyunu. İster online oyuncular ile isterseniz arkadaşlarınızı davet ederek oynayabileceğiniz oyun, güni çerisindeki ufak boşluklarınızı eğlence ile doldurmanızı sağlıyor.

Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile oyuncuların zorlanmadan kolayca okey oynamasını sağlayan oyunda, amacınız tüm oyuncuların masaya yani çanağa koyduğu parayı kazanmak. Çanağı kırmak diye de buna deniyor. Sahip olduğunuz para miktarına göre oturabileceğiniz farklı masa türleri bulunuyor. Eğer kendinizi şanslı gününüzde hissediyorsanız yüksek miktarların döndüğü masalarda şansınızı deneyebilirsiniz.

Faebook üzerinde okey oynama keyfi sunan Mynet Çanak Okey, tamamen ücretsiz erişilebiliyor. Fakat oynamak için oyun parasına ihtiyacınız var. İlk girişe özel size verilen parayı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. İlk bonus dışında, günlük olarak ve diğer etkinlikler ile ekstra para kazanma şansınız da bulunuyor.

İllere göre kategorilendirilen masalar sayesinde bir gün İzmir'de, diğer gün İstanbul'da okey oynayabiliyorsunuz. Ayrıca bu illere giriş yaptığınızda yine farklı masalar bulunuyor. Oyun içinde oyunculara birbirileri ile sohbet etme imkanı sağlandığı için, daima kendinize yeni arkadaşlar edinerek daha eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyun ekranının altında bulunan sıralamada ise kendi arkadaşlarınızın, haftanın ve tüm zamanların en başarılı oyuncuları görebiliyorsunuz. Eğer iyi bir okey oyuncusu iseniz siz de bu listelerin başında yer alabilirsiniz. Çanak okey oynamak isteyen ziyaretçilerimize, Mynet Çanak Okey'i oynamalarını tavsiye ederim. Oyuna giriş yapabilmek için bir Facebook hesabınızın olması ve giriş yapılı olması gerekiyor.

YORUMLAR