VIP Okey (web)

VIP Okey

VIP Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VIP Okey, adından da anlayacağınız üzere Mynet'in oyunculara sunmuş olduğu özel bir okey oyunudur.

VIP Okey, aslında standart okey oyunu ile aynı olan fakat oyunun yapısı gereği farklı özellik ve temaya sahip olan eğlenceli bir Mynet okey oyunu. Facebook üzerinde okey oynama keyfi yaşamanızı sağlayan uygulama, localardan oluşuyor ve oyun oynamak için bu localara girmeniz gerekiyor.

Adından dolayı ücretli havası uyandırmasına rağmen, herhangi bir ücret ödemeden oynayabildiğiniz oyunda, eğer loca sahibi olmak istiyorsanız loca satın almanız gerekiyor. Oyunun hemen sağ üst ekranında bulunan "VIP Loca satın al" tuşuna basarak oyunda loca sahibi olabiliyorsunuz. Fakat loca değil de sadece eğlence amaçlı okey oynamak istiyorsanız, hemen sol üstteki "Hemen Oyna" tuşuna basarak oyun bulabilirsiniz. Bunun dışında üstteki localarım menüsünden kendinize oyun oynayabileceğiniz bir loca bularak yeni arkadaşlıklar da kurabiliyorsunuz. Oyun içerisinde diğer oyuncular ile muhabbet ederek tanışabilir ve böylece bir çok kişi ile arkadaş olabilirsiniz.

Oyundaki başarınız sahip olduğunuz mynet lira yani oyun puanı ile doğru orantılı. Ne kadar çok kazanırsanız sıralamalarda o kadar üste çıkabiliyorsunuz. Fakat kazanma hırsı ile elinizdeki parayı da kaybetmemek için oyunlarda dikkatli olmanızı öneririm.

Farklı ve eğlenceli bir konsepte sahip olan VIP Okey, şu an için beta yani test sürecinde olmasına rağmen oldukça eğlenceli bir oyun diyebilirim. Okey severlerin dikkatini çeken VIP Okey'i Facebook hesabınız ile giriş yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR