Cave Coaster (windows)

Cave Coaster

Cave Coaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cave Coaster, dokunmatik cihazlarda da oynanabilen, ufak boyutlu olmasına rağmen oldukça başarılı bir sonsuz koşu oyunudur.

Cave Coaster, Windows 8 / 8.1 bilgisayar ve tabletinizde oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur. Ufak boyutlu olmasına rağmen etkileyici grafikler sunan oyunda raylar üzerinde hızla ilerleyen el arabasının içinde büyük bir hızla ilerliyor, ölüm pahasına da olsa önümüze çıkan altınları toplamaya çalışıyoruz.

Hem ekrana dokunarak hem de klasik fare ile kontrol sistemine sahip olan oyunda raylar üzerinde sürekli hareket eden ve zaman geçtikçe hızlanan el arabasını kontrol ediyoruz. Hız yetmezmiş gibi yol boyunca karşımıza düşen heykel taşları, teneke kutular, molalar gibi çeşitli engeller çıkıyor ve bunlara takılmadan ilerlemek oldukça zor. Tabii ki kaza yapmamız halinde oyun sonlanıyor. Oyundaki amacımız ise olabildiğince fazla sayıda altın toplamak ve gidebildiğimiz kadar uzun mesafe gitmek.

Tabii ki bu tarz oyunların olmazsa olmazı sosyal ağ entegrasyonu Cave Coaster’da da mevcut. Facebook hesabınıza giriş yaparak puanınızı arkadaşlarınıza gösterebilir, onlara meydan okuyabilirsiniz. Kazandığınız puanlarla gösteriş yapmanın yanı sıra el arabasını yükseltmek, özel arabaların kilidini açmak için de kullanabilirsiniz.

Boş zamanınızda açıp kısa süreliğine eğlenerek oynayabileceğiniz yepyeni bir sonsuz koşu oyunu arıyorsanız Cave Coaster’a kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR