Chicken Invaders 2

Chicken Invaders 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,056
  • DOSYA BOYUTU 16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Betacom (UK) S.A.

Chicken Invaders 2 ücretsiz bir Windows 8 oyunudur

Chicken Invaders 2, Windows 8 işletim sistemine sahip masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir tavuk vurma oyunudur.

Chicken Invaders 2'de temel amacımız güneş sistemini istila eden tavukları yenmek ve evrene özgürlük getirmektir. İlk oyunun ardından tam da tavuk yemenin güvenli olduğunu düşünürken intergalaktik tavuklar bütün güneş sistemini ele geçirmek için organize bir şekilde saldırmaya başlarlar. Bunun üzerine kahramanımız her gezegeni ziyaret etmek ve dünyayı yeniden kurtarmak zorunda kalır.

Chicken Invaders 2'de temel amacımız üzerimizde dizilen tavuk ordularını yok etmektir. Tavuklar fırlattıkları yumurtalarla bu işi zorlaştırsalar da birçok farklı güçlendirme ve silah geliştirmesi tavuklarla olan savaşımızda bize yardımcı oluyor.

Chicken Invaders 2 basit bir şekilde oynabilmekte. Oyunda tavuklara karşı sadece uzay gemimizi yönlendirmeli ve ateş etmeliyiz. 110 adet intergalaktik tavuk dalgasıyla yüzleştiğimiz oyunda bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşabiliyoruz ve heyecan dolu savaşlar yapabiliyoruz. Uzay gemimizin silahları için sunulan geliştirmeler ise oyuna renk ve keyif katmakta.

Yediden yetmişe her yaştan oyun sever tarafından oynanabilen Chicken Invaders 2 bolca eğlence sunmakta.