Echoes+ (windows)

Echoes+

Echoes+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Echoes+ muhteşem ve canlı görselleriyle dikkatimizi çeken aksiyon dolu bir arcade oyunu.

Echoes+ özellikle refleks ve beceri tabanlı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden bir yapım. Oynaması tamamen ücretsiz olarak bu oyunda akın akın gelen düşman birimlerini yok etmeye ve bu şekilde mümkün olduğunca uzun bir süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Retro aksiyon kategorisinde yer alan Echoes+'un evrenine ilk adım attığımızda karşımıza renkli bir atmosfer çıkıyor. Patlamalar, ateş etme efektleri ve diğer görsel unsurlar hazırlanırken bolca renk kullanılmış ve oyunculara tam bir görsel şölen sunmak amaçlanmış. Bana kalırsa bu konuda başarılı olunmuş çünkü oyunda yer alan tüm görsel unsurlar birbiriyle uyum içerisinde ilerliyor ve ortaya son derece dinamik bir oyun çıkmasını sağlıyor.

Oyunun asıl odak noktası aksiyon olduğu için kontroller de buna göre tasarlanmış. Klavye ve fare tuşlarını kullanarak oynayabileceğimiz gibi gamepad aracılığıyla da oyunu oynamak mümkün. Farklı oyun modları ve zorluk seviyeleriyle zenginleştirilen Echoes+ hızlı ilerleyen ve aksiyonun bir an bile durmadığı oyunlardan keyif alan herkes tarafından denenmeli.

Oyunu çalıştırabilmek için sisteminizin sahip olması gereken minimum özellikler ise şu şekilde;

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 
İşlemci: 1GHz
Bellek: 512 MB RAM 
Ekran Kartı: Pixel Shader 2.0 ve Vertex Shader 2.0 
DirectX: Versiyon 9.0c 
Hard Disk: 23 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu

YORUMLAR