Lightning Newtab 1.1.8.4 (windows)

Lightning Newtab

Lightning Newtab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,884

  • Üretici

    Woodtale Technology Inc.

Lightning Newtab, sevdiğiniz ve beğendiğiniz web sitelerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir Google Chrome eklentisidir.

HTML 5 tabanlı bir Google Chrome eklentisi olan Lightning Newtab ile favori web sitelerinizi tek bir yerde görüntüleyebilir ve tüm favori sitelerinize her zaman olduğundan daha çabuk bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tüm favori sitelerinizi hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan eklenti yardımıyla aynı zamanda günlük hava durumu verilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Eklentinin varsayılan olarak gelen kullanıcı arayüzü üzerinde en çok kullanmakta olduğunuz tüm favori siteleriniz listelenmektedir ve kolayca istediğiniz siteye tıklayarak, o siteyi hızlı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz kullanıcı arayüzünü kendi istediğiniz şekilde kolayca özelleştirme şansını da kullanıcılara sunan eklenti oldukça kullanışlıdır.

Geçmiş kayıtlarını tutabileceğiniz, favori web sayfalarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz, hızlı başlangıç yardımıyla en popüler sitelere ulaşabileceğiniz, farklı arka plan seçenekleri arasından istediğinizi seçebileceğiniz ve modern arayüzü sayesinde keyifle kullanacağınız bir Chrome eklentisi olan Lightning Newtab'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR