All-in-One Messenger

All-in-One Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 335
  • DOSYA BOYUTU 1.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici allinone.im

All-in-One Messenger, bütün mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında kullanabileceğiniz bir Google Chrome eklentisidir.

All-in-One Messenger, mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında toplayan bir Google Chrome eklentisi olarak karşımıza çıkıyor. Farklı cihazlar, browserlar veya programlar kullanmadan tüm mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında toplayan bu uygulama sayesinde, sohbetlerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir arkadaşınız Facebook Messenger üzerinden size mesaj atıyor diyelim, diğer yandan da ailenizden biri Whatsapp üzerinden size yazıyor olsun. Yetmez, oyunda tanıştığınız bir arkadaşınızda Steam üzerinden size ulaşmaya çalışsın. Farklı programlara hatta cihazlara bakmak yerine, tek bir eklentiye bakarak bu iletişim faaliyetlerini yerine getirmenizi mümkün kılan All-in-One Messenger tamamen ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Bu tarz bir eklentiye ihtiyaç duyanların işini göreceğini düşünüyorum.

All-in-One Messenger eklentisinin desteklediği mesajlaşma uygulamaları:

WhatsApp, Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger, ICQ, Steam, Slack, HipChat, Telegram, WeChat, ChatWork, GroupMe, Gitter, Grape, Discord, Flowdock, Yahoo Messenger, Tencent QQ, XMPP (Jabber), WIRE, Mattermost, Rocket.Chat, DingTalk, Dasher, Noysi, BearyChat, Missive