When It Hits the Fan Demo (windows)

When It Hits the Fan

When It Hits the Fan
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

When It Hits the Fan retro tarzda bir aksiyon oyunudur

When It Hits the Fan yüksek dozda aksiyonu retro tarz ile birleştiren top down shooter türünde bir oyun olarak tanımlanabilir.

SEGA Genesis, SNES dönemlerindeki 16 bit oyunlardan esinlenerek geliştirilmiş bir kuşbakışı aksiyon oyunu olan When It Hits the Fan'da bir değil, birden ffazla felaketle aynı anda mücadele etmek zorunda kalan kahramanların yerine geçiyoruz. Zombiler sokakları işgal ediyor, askeri robotlar kontrolden çıkıyor, iblisler cehennemden dünyaya akın akın geçiş yamaya başlıyor ve bütün bunların üzerinde uzaylılar dünyayı istila etmek için saldırıyor. Biz ise bize verilen silahları kullanarak hepsini pataklamaya ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

When It Hits the Fan'da 4 farklı bölgede düşmanlarımızla savaşmaktayız. Laboratuar, yer altı/cehennem, uzaylı gemisi ve şehrin içinde savaşırken 9 farklı silahı kullanabilmekteyiz. Bu silahlar tabanca, çift tabanca, pompalı tüfek, makineli tüfek, bomba atar, alev silahı, lazer tabanca, lazer topu ve elektrikli testere. Ayrıca güç kalkanı , görünmezlik pelerini ve koruyucu haç gibi çeşitli power-uplar ile geçici olarak avantaj kazanabiliyoruz.

When It Hits the Fan'da farklı zorluk seviyeleri bulunuyor. Oyunu bitirdiğinizde yeni zorluk seviyelerini açabiliyorsunuz. Düşük sistem geresinimli bir oyun olan When It Hits the Fan eski bilgisayarlarınızda bile rahatça çalışabiliyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.5 GHz Intel veya AMD işlemci

- 1 GB RAM

- OpenGL 2.0 destekli ekran kartı

- 75 MB boş depolama alanı

- OpenAL uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme


YORUMLAR