Calendar 1.0.15087.0 (winphone)
Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    110

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Calendar, Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu takvim uygulaması.

Calendar, Windows Phone cihazlarda önyüklü gelen modern ve sade tasarımlı, oldukça kullanışlı bir takvim uygulaması. Sadece Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu olan takvim uygulaması, hem iş kullanıcılarına hem de ev kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacak özellikler taşıyor.

Microsoft tarafından geliştirilen takvim uygulaması kullandığınız diğer takvimlerle senkronize şekilde çalışıyor ve arkadaşlarınızın, iş arkadaşlarınızın, ailenizin doğum günlerini, özel günleri unutmamanıza yardımcı oluyor, önemli toplantılarınızı ve etkinliklerinizi kolaylıkla eklemenize ve takip edebilmenize imkan tanıyor. Tüm bunları Ajanda görünümü ile tek bir bakışta görüntüleyebiliyor, günün veya haftanın etkinliklerini sıralanmış bir özet liste haline görebiliyorsunuz.

Outlook, Google, iCloud, Facebook hesaplarınızla senkronize olabilen Calendar uygulamasının ayarlar menüsü de oldukça sade. Konum servisleri, haftanın ilk günü, yılın ilk haftası, hatırlatıcılar gibi ayarlamaları burada kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR