Running Shadow (winphone)

Running Shadow

Running Shadow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Running Shadow, farklı türde yaratıkların yaşadığı dünyaya yolculuğa çıktığınız kaliteli bir Windows Phone oyunu.

Running Shadow, elf, goblin ve draconidler dahil 20’den fazla yaratığın bulunduğu fantastik bir dünyaya giriş yaptığımız aksiyon dozu yüksek detaylı – yüksek kalitede görselleriyle şölen yaşatan bir mobil oyun ve Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor.

Grafik, ses, oynanış kısacası her yönden platformdaki en iyi sonsuz koşu oyunlarından biri diyebileceğim Running Shadow’da yaratıklar tarafından korunan, giyen kişiye özel güçler veren bir eldivenin peşinde olan hırsızın yerine geçiyoruz. Giriş ekranında hikayeyle karşılaştığımızdan kısaca bahsetmem gerekirse; Kimsenin yakalamayı başaramadığı kahramanımız yaratıklarla savaştıktan sonra sihirli eldivenin bulunduğu odaya adımı atıyor ve sabırsızca giyiyor. Bu noktada karakterimiz özel güçlerin sahibi oluyor. Kaledeki diğer yaratıklar da çalınan eldiveni almak için karakterimizin peşine düşüyor. Arkamızda bizi takip eden, yanlış hareketimizi kollayan yaratıkla beraber koşuşturmaca içerisinde maceramıza başlıyoruz.

Oyun ilk bakışta sonsuz koşu oyunlarından farksız gibi geliyor. Tek yaptığınız şey arkanızdaki yaratıktan kaçmak, tuzaklarla dolu platformları geçmek, yaratıklarla savaşmak olsa da bunu puan değil bir amaç uğruna yapıyoruz. Elbette yaratıkları öldürdükçe puan kazanıyor ve puanlarımızla karakterimize zırh, silah, maske gibi güçlendirici objeler satın alabiliyoruz ancak her bölüm farklı bir yerde (soyluların kaleleri, kanalizasyonlar, şehir cezaevleri) geçiyor ve her bölümde amacımız farklı.

Değişen kamera açılarıyla oynanış kalitesini artıran Running Shadow, her yönüyle harika ve kayifli vakit geçirmek için ideal oyunlar arasında. Prince of Persia oyununu sevdiyseniz ücretsiz alternatifine kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR