Shuffle Party 1.3.0.0 (winphone)

Shuffle Party

Shuffle Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shuffle Party, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz bir çeşit bowling oyunu.

Shuffle Party, diskle oynanan bowling oyununu Windows Phone cihazımıza taşıyan tek yapım. Microsoft Studios tarafından geliştirilen ve sadece bu platformda karşımıza çıkan oyunda tek başımıza ve diğer oyunculara karşı oynayabileceğimiz çok sayıda oyun modu yer alıyor.

Bir Microsoft oyunu olduğundan Xbox Live desteği ile gelen bowling oyununda alışılmışın dışına çıkıyoruz. Bowling topu yerine ufak bir diski kontrol ediyoruz ve labutları indirdiğimizde aldığımız puanlar da farklılık gösteriyor.

Ücretsiz (Bing reklamları çıkıyor.) ve ufak boyutlu olmasına rağmen kaliteli görseller sunan oyunda bowlingi tek başımıza oynayabildiğimiz gibi Xbox hesabımızla giriş yaparak diğer oyuncularla birlikte de oynayabiliyoruz. Klasik tüm labutları devirerek puan aldığımız oyun modunun yanında haftalık olarak düzenlenen ve en önemlisi de gerçek kişilerle karşı oynayabildiğimiz turnuvalara katılabiliyoruz. Ayrıca sadece puan toplamaya yönelik oldukça zorlu atışlar yapmamız gereken farklı oyunlar da mevcut. Hepsini ücretsiz olarak oynayabiliyoruz ve kilit açma usulü ile değil doğrudan dilediğimiz modu seçebiliyoruz.

Shuffle Party, çoklu oyuncu modu ve farklı oyun seçeneklerinin yanında Xbox entegrasyonu ile de dikkat çekiyor. Xbox hesabımızı bağladığımız vakit oyunda avatarımızı görebiliyor ve başarım kazanabiliyoruz. Tabii ki Xbox kullanıcısı değilseniz de hiçbir şey kazanmadan sade bir şekilde oynama şansına da sahipsiniz.

Shuffle Party, alışık olduğumuz bowling oyunundan biraz farklı oynanış sunuyor ve özellikle turnuvalara katıldığınız, başkalarıyla oynamaya başladığınız vakit çok daha sarıyor. Salon oyunlarından keyif alıyorsanız tavsiye ederim.

YORUMLAR