Store 1.1.0.0 (winphone)
Store
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Store, Windows Phone'un kendi mağazasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.

Store, Windows Phone’un kendi mağazasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. Windows Phone Mağazası’nın görünümünden hoşnut değilseniz veya aradığınız uygulama ve oyunları bulmakta güçlük çekiyorsanız alternatif mağaza uygulamasını indirip bir göz atmanızı öneririm.

Binlerce ücretsiz Windows Phone uygulama ve oyununa kolaylıkla ve anında ulaşabileceğiniz Store uygulaması sade, basit ve modern arayüzünün yanında kulanılabilirliği ile öne çıkıyor. Lumia cihazlar için geliştirilen milyonlarca Windows Phone uygulama ve oyunları arasından ücretsiz olanları ayıklayabilme, popüler ve ücretli (el yakan) uygulama ve oyunlar ücretsiz olduklarında bildirebilme (Anında bildirim, canlı kutucuk desteği), mağazalar arası geçiş izni vermesi (TR ve EN Mağazası arasında hızlıca geçiş yaparak ülkeye özel uygulama ve oyunları anında görebiliyorsunuz.) ile dikkat çeken Store’un eksik yanları da yok değil. Uygulama üzerinden beğendiğiniz herhangi bir uygulama ve oyunu cihazınıza indirmek istediğinizde Windows Phone Mağazası’na yönlendiriliyorsunuz.

Tasarım yönünden Windows Phone Mağazası’ndan farklılık göstermesi haricinde bir özelliği olmayan Store’un Türkçe dil seçeneği sunmaması, orijinal mağazaya yönlendirmesi gibi önemli eksikleri olsa da fiyatı düşen uygulamaları anında bildirmesi, hızlıca bölge ve dil değiştirmeye imkan tanıması gibi yararlı özellikleri de mevcut.

YORUMLAR