Aces Hearts 2.0.3 (Android)

Aces Hearts

Aces Hearts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazından iskambil oyunları oynamayı seven herkes için en popüler oyunlardan bir tanesi ücretsiz olarak sunuluyor.

Hearts, dünya üzerinde oynanan en popüler kart oyunlarından biri. Türkiye'de pek oynanan bir oyun olmasa da geniş kitlelere internet sayesinde ulaşmanız mümkün oluyor. Arkadaşlarınızla oynamak kadar keyif vermese de Android için çıkan Aces Hearts ile hiç değilse bu oyuna kaliteli ve sınırsız bir erişiminiz oluyor ve özlediğiniz iskambil oyununu telefon veya tablet üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Zaman tanımayan ve değeri eskimeyen bir oyun türü olan Aces Hearts, Türkiye'de Okey ne anlam ifade ediyorsa Amerika'da aynı öneme sahip. İngilizce konuşan oyun arkadaşlarınız neden olmasın? Botlarla oynayabildiğiniz oyun, Elouise, Vladmimir, gibi Drucilla gotik karakterlere karşı mücadele ederek havaya girmenizi sağlıyor. Öte yandan masa örtüsünün seçimi bile inanılmaz derin bir arka plan katıp etkileyici görünmeyi başarmış.

Android telefon ve tablet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu oyun iskambil seven herkesin hoşuna gidebilecek niteliklere sahip. Concrete Software yapımı lisanslı bir çalışma olan Aces Heart uygulama içi satın alma seçenekleri de barındırmadığı için kendini daha da cazip kıldırmayı başarıyor.