Adam Asmaca Multiplayer 3.1 (Android)

Adam Asmaca Multiplayer

3.1
Adam Asmaca Multiplayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    670

  • Üretici

    Sabri emre Esen

Adam Asmaca Multiplayer oyunu ile artık arkadaşlarınızla da adam asmaca oyununu oynayabilirsiniz.

Adam Asmaca Multiplayer uygulaması ile bir zamanların popüler kelime oyununu Android cihazlarınızdan oynayabiliyorsunuz.

Kelime oyunlarının atası olarak nitelendirebileceğimiz Adam Asmaca oyunu, bir döneme damgasını vuran ve hemen hemen her yaştan kullanıcının severek oynadığı bir oyun olmuştu. Günümüzde kelime oyunlarının sayısı ve çeşidi bir hayli artmış olsa da, eski günlerdeki oyunların tadının bir başka olduğunu itiraf etmek gerek. Adam Asmaca Multiplayer oyunu, popüler kelime oyununun yeniden uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. Tekli veya online olarak oynayabileceğiniz Adam Asmaca Multiplayer oyununda, geçmiş günleri anarken bir yandan da keyifli vakit geçirebilirsiniz.

100 adet seviye sunan tekli oyun modunda, her seviyeyi tamamlamak için 3 kelimeyi tahmin etmeniz gerekiyor. Süre kısıtlaması olmadan verilen kelimeleri tahmin etmeye çalışacağınız bu modda, atladığınız her seviye için 5 online puan kazanabiliyorsunuz. Rastgele rakiplerle ya da arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz online oyun modu da sunan Adam Asmaca Multiplayer oyununda, rakibinizle sohbet etme imkanınız da bulunuyor. Oldukça keyifli hale getirilen Adam Asmaca Multiplayer oyununu tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR