Amazing Wheel 3.1 (Android)

Amazing Wheel

3.1
Amazing Wheel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Wheel, çarkı çevirerek ve soruları sorarak para kazanmanızı sağlayan başarılı bir mobil oyun.

Televizyonların efsane yarışma programı Çarkıfelek, her yaştan insan için hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir programdı. Televizyonlarda belirli zamanlarda tekrar yayına başlayan Çarkıfelek programının mobil oyunları da şu anda oldukça popüler durumda.

Amazing Wheel, bizim Türkiye'deki çarkıfelek oyunlarıyla aynı işleve sahip olan bir uygulama. Ülkemizdeki oyunlardan farklı olarak sadece soruları ve ödülleri İngilizce. Grafik olarak daha iyi tasarlanmış ve yabancı dil olmasına rağmen orta seviye bir İngilizce bilen herkesin oynayabilmesi için basite indirilmiş.

Oyunu indirdikten sonra ilk olarak yapmanız gereken şey kullanıcı hesabı oluşturmak. Bu hesap sizin yarışmada kullanacağınız kişinin bilgilerini içermek zorunda. Yani kazandığınız paralar ve bildiğiniz sorular oluşturduğunuz ilk hesaba eklenecek. Hesap ayarlarında kadın ve erkek olmak üzere iki farklı cinsiyet seçeneği bulunuyor. Ama isterseniz Facebook üzerinden direkt bağlanabilir ve oyunu sosyal medya hesabınız üzerinden de oynayabilirsiniz. Ya da bunların hiçbirini yapmadan da direkt oyuna başlama seçeneğiniz var.

Oyun içerisinde çeşitli bölümler bulunuyor. Bu bölümlere geçebilmek için 1. kısımdan yeterince puan almanız yani soruları doğru cevaplamanız gerekli. İlk kategoride hayvanlar, ikinci kategoride meyveler bulunuyor. Diğer bölümler de eşyalar ve yemekler olarak devam ediyor. Her yeni bölüme geçtiğinizde para kazanmanız zorlaşıyor ve soruların harf sayısı da orantılı olarak çoğalıyor.

Unutmadan söyleyelim yarışmada tek yarışan sadece siz değilsiniz. Sizin yanınızda en az 3 kişilik bir ekip daha bulunuyor. Diğer insanlarla yarışıp onlardan önce soruları bilmeniz ve çarkı çevirirken iflas bölümüne denk gelmemeniz gerekli. İyi eğlenceler! 

YORUMLAR