Andronova

Andronova
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Andronova iOS, Android ve Windows Mobile platformlarını ilgilendiren haberleri ve teknik bilgileri bulabileceğiniz bir uygulamadır.

Andronova Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir haber takip uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak en güncel mobil haberleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Uygulamada Android, iOS ve Windows Mobile işletim sistemlerini yakından ilgilendiren haberlere yer veriliyor.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de tek bir konuya yoğunlaşmaması. Uygulamalar, oyunlar, teknik bilgiler ve diğer teknoloji haberlerinin hepsi Andronova’da yer alıyor. Şık ve düzenli bir arayüzle gelen uyuglamada aradığınız içeriğe hemen ulaşabilirsiniz. İçeriğe ulaşmakla kalmayıp dilediğiniz habere yorum yazabilir ve hatta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Andronova yeni bir haber eklendiğinde kullanıcıları bilgilendiriyor ve bu sayede hiçbir haberin es geçilmemesini garantiliyor. Buna ek olarak geçen ayın popüler yazılarına da göz atabilirsiniz.

Mobil dünyaya merakınız varsa ve meydana gelen gelişmeleri kesintisiz olarak takip edebileceğiniz ücretsiz bir platform arıyorsanız Andronova’yı denemenizi tavsiye ediyorum. Her ne kadar şu an için sadece Android versiyonu mevcut olsa da yakın zamanda iOS versiyonu da yayınlanacak.