Onedio

Onedio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,374
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Onedio Medya

Onedio, Android cihazlar için geliştirilmiş online haber takip programıdır.

Onedio uygulaması, son zamanlarda sosyal medyada popülerliği giderek artan sitenin mobil uygulamasıdır. İnternet üzerinde popüler olan tüm haber, video, fotoğraf ve galerilere tek bir noktadan ulaşabiliyorsunuz.

Onedio, birbirinden ilginç listelerin ve testlerin yer aldığı, saatlerce okumaktan kendinizi alamayacağınız içeriklerle dolu olan bir uygulama. Bunun dışında yer alan haberler, videolar ve fotoğraflara da her yerden ulaşabiliyorsunuz. İsterseniz eklenmiş olan içeriklere sosyal medya  hesaplarınız ile yorum yapabilirsiniz. Ayrıca, bir içeriğe sosyal medya siteleri üzerinden gelen yorumları da görebiliyorsunuz. Uygulamaya girdiğinizde, üst kısımda manşet haberler, manşetin altında da diğer içerikler yer alıyor. Üst kısıma eklenen butonla, diğer kategorilere ulaşabiliyor, site üzerinden bir içeriği arayabiliyorsunuz. Haber okuma sayfası ise, gözü yormayacak bir şekilde tasarlanmış.

Bir diğer kategori olan test bölümünde ise, hazırlanan testleri mobil cihazınızdan zorluk yaşamadan çözebiliyorsunuz. Galeri ve videolar bölümünde ise, cihazınızın ekranına sığacak şekilde, görüntü kirliliği olmadan inceleyebilmeniz mümkün hale getirilmiş.  Uygulama sayesinde, sosyal medyanın son çılgınlığı onedio’yu, siz de her yerden takip edebilirsiniz.