Batak HD Online

Batak HD Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batak HD Online, diğer oyuncular ile online olarak ihaleli batak oynama keyfi yaşayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android batak oyunu.

Batak HD Online, adından da ne yaptığını açıkca belirten başarılı bir online batak oyunu. HD kalitesindeki grafikleri ile oynarken sıkılmamanızı sağlayan oyunda henüz sadece ihaleli batak oynama fırsatınız bulunuyor. Fakat üreticinin yaptığı açıklamaya göre ilerleyen süreçde ihalesiz, 3'lü, gömmeli ve eşli batak seçenekleri de oyuna eklenecek.

Özellikle üniversite yıllarında çok popüler hale gelen oyunu pek çoğunuz ya biliyordur yada duymuştur. Eğer oyunu bilmiyorsanız da endişe etmenize gerek yok, biraz pratik yaparak kolayca öğrenebilirsiniz. Oyunda başarılı olmak için ise stratejik oynayarak çıkan kartları daima hafızanızda tutmaya çalışın. Zaten kart oyunlarının bir çoğunun temelinde başarı anahtarı budur.

Çevrimiçi olarak diğer oyuncular ile batak oynayabilmek için Android telefon yada tabletinizin internete bağlı olması gerekiyor. Eğer kötü bir bağlantıya sahipseniz yada çekmeyen bir yerdeyseniz, oyun oynarken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde tüm Android cihaz sahipleri keyifli bir şekilde batak oynayabiliyor.

Siz de boş vakitlerinizde yada akşamları stres atmak için batak oynamak istiyorsanız Batak HD Online'ı hemen indirin ve dilediğiniz zaman oynayın.

YORUMLAR