Batakçı 1.37 (Android)

Batakçı

Batakçı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Batakçı, üst düzey yakay zekaya karşı batak oynayarak oldukça eğlenebileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir Android oyunudur.

Batakçı, en popüler kart oyunlarından biri olan Batak oyununu Android cihazlarınız üzerinde bilgisayara karşı oynayabileceğiniz eğlenceli bir uygulamasıdır.

Hemen uyarayım. Kendinizi batak ustası olarak görüyorsanız ve bilgisayara karşı batakmı oynanır dioyrsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Batakçı ile oynayacağınız oyunlarda oldukça zorlanabilirsiniz. Oldukça çekişmeli geçecek olan maçlarda kimi zaman papazlarınızın ve kızlarınızın nasıl ezildiğine şahit olabilirsiniz.

Uygulama içerisinde şu an için;

  • İhaleli Batak
  • Koz Maça
  • 3'lü Gömmeli İhale

oyunları oynanabilmektedir. İlerleyen zamanlarda oyuna eşli batak ve 3 - 5 - 8 oyunları ekleneceği geliştirici tarafından blirtilmiş. Akşamları evde otururken ve boş vakitlerinizde zaman doldurmak için oynayabileceğiniz oyunlardan biri olan batağı, zeki ve akıllı bir sisteme karşı oynayabilmek için Batakçı uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu çalıştırabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

YORUMLAR