BET NOW 2.1.0 (Android)

BET NOW

BET NOW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BET NOW uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan BET kanalının dizilerine kolayca erişebilirsiniz.

BET NOW uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından BET kanalına ait TV şovlarını ücretsiz ve kolay bir şekilde izleyebilecekleri kaliteli bir uygulama olarak karşımıza çıktı. İnternet üzerinden şovların, dizilerin ve diğer yayınların sunulmaları ve bunun uygulama tarafından kullanıcılara aktarılması oldukça sade ve hoş bir deneyimle seyir keyfi elde etmenizi sağlıyor.

Uygulama içerisinde yer alan videolar yüksek kaliteli olarak yayınlanıyorlar ve böylece kaliteden ödün vermek gerekmiyor. Fakat tabii ki kotasını verimli kullanmak isteyenler için daha düşük çözünürlüklerdeki görüntü ayarları da yine uygulama içerisinde mevcut. Hem güncel şovların hem de geçmişte yayınlanmış popüler şovların uygulamadan erişilebilir olması, televizyon yerine mobil cihazınızdan istediğiniz gibi videoları izlemenize olanak tanıyor.

Fakat videoların hepsinin olmasa da bazılarının ücretli üyelik gerektirmesi sebebiyle bazı istediğiniz videolara erişmekte zorlanabileceğinizi de unutmamak gerekiyor. Kanalın sahipleri bu konuda çok cimri davranmamışlar ve videoların büyük kısmını ücretsiz olarak yayınlamaya devam ediyorlar.

Uygulamanın arayüzünün anlaşılır ve kolay gezilebilir olması, neyin nerede olduğunu keşfetmeniz açısından oldukça yeterli diyebilirim. Favori şovlarınızı işaretleme ve daha sonra kolayca dönüş yapma gibi özeliklere sahip olması da yine kullanıcıların BET NOW'ı daha keyifli bir şekilde kullanmalarına olanak tanıyor.

Eğer yabancı dizilere ve şovlara meraklıysanız BET NOW'a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR