Card Crawl 2.0.1 (Android)

Card Crawl

Card Crawl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Crawl keyifli bir mobil kart oyunudur

Card Crawl keyifli bir oynanışa sahip olan bir moıbil kart oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan Card Crawl'da fantastik bir macera bizi bekliyor. Oyunda derin zindanlara inerek maceraya atılan ve hazine peşinde koşan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız zindanın derinliklerine doğru ilerlerken karşısına korkunç canavarlar çıkıyor. Bu canavarlarla savaşarak adım adım ilerliyoruz ve hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Card Crawl'da canavarlarla savaşmak için sahip olduğumuz kart destesini kullanıyoruz. Her savaşta özel yetenek kartlarını kullanabilmekteyiz. Savaşları kazandıkça altın topluyoruz ve bu altınla yeni kartlar satın alabiliyoruz. Yeni kartlar da bize yeni stratejiler uygulayabilme imkanı veriyor. Oyundaki savaşlar oldukça hızlı geçmekte. 2-3 dakika içerisinde bir canavarla savaşabiliyorsunuz. Bu da oyunu sırada beklerken veya yolculuk ederken ideal bir vakit öldürme seçeneği yapıyor.

Card Crawl güzel görünümlü grafiklere sahp. Bu grafikler kaliteli animasyonlarla birleştiriliyor. Eğer kart oyunları oynamayı seviyorsanız Card Crawl kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR