Card Monsters 1.18.25 (Android)

Card Monsters

Card Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Monsters, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Card Monsters: 3 Minute Duels, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı güçte kartlara sahip olan oyunda stratejik savaşlara dahil olabiliyorsunuz.

Keyifli bir kart oyunu olarak karşımıza çıkan Card Monsters: 3 Minute Duels, arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz harika bir oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Basit bir mekaniğe sahip olan oyunda farklı kartları biriktirerek mücadelelere girişiyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla mücadele ettiğiniz oyunda rakiplerinizi 3 dakika içerisinde malup etmeniz gerekiyor. Zorlu ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunan Card Monsters: 3 Minute Duels'i mutlaka denemelisiniz. 8 farklı canavar ve savaş ortamına sahip olan bu oyunu sakın kaçırmayın.

Oyunda başarılı olabilmek için dikkatli olmalı ve kart koleksiyonunuzu genişletmelisiniz. İyi düşünülmüş taktikler geliştirmeli ve güçlü olmalısınız. Ayrıca günlük ve haftalık olarak verilen hediyelerden de faydalanabiliyorsunuz. Card Monsters: 3 Minute Duels oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR