Card Wars Kingdom 1.0 (Android)

Card Wars Kingdom

1.0
Card Wars Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card Wars Kingdom, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kart savaşları oyunu.

Card Wars Kingdom Türkçe adıyla Kart Savaşları Krallığı, Cartoon Network’ün oyunu olmasıyla çizgi film stili görsellere sahip kart oyunu. Android platformunda ücretsiz indirilmeye (tabii ki de satın alım sunuyor) açılan oyunda her biri kendine has yeteneklere sahip birbirinden ilginç görünümlü kahramanların yerine geçiyor ve favori yaratıklarımızı karşı karşıya getiriyoruz.

Online oynanabilen kart oyunları arasında yer alan ve yetişkinlerin de keyif alarak oynayabileceği bu oyunda yaratıklardan oluşan takımımızı kurup krallığın hakimi olmak adına kart savaşlarına katılıyoruz.

İlginç isimlere sahip olduklarından isimlerini es geçeceğim karakterlerden her birinin kendine has ve güçlü kartı bulunuyor. Karakter seçimimizi yapıp oyuna geçtiğimizde ilk olarak yazı tura atılıyor. Ardından kartlarımızı stratejik şekilde oyun alanına sürüyor ve hamlemizi yapıyoruz. Karşılıklı kart sürmeyle devam eden savaş ortamında tek bir yaratık kalana dek ayrılamıyoruz. Zaferle sonuçlanan her savaş sonrasında sadece sıralamamız değil; gücümüz de artıyor.

YORUMLAR