Deck Heroes 4.0.0 (Android)

Deck Heroes

Deck Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Deck Heroes, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir kart toplama oyunudur. Rol yapma öğelerini kart toplama tarzıyla birleştiren bir oyun olan Deck Heroes, kategorisine çok fazla bir farklılık getirmese de bşaarılı bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Deck Heroes size kullanabileceğiniz pek çok farklı strateji sunuyor. Bu yüzden de kartlarınızı sadece toplayıp savaşa göndermekten çok daha fazlasını yapıyor ve oyunu daha interaktif bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Çok fazla strateji ve kullanabileceğiniz taktik olması da oyuna daha fazla bağlanmanızı sağlıyor. Çünkü bu sayede deneyeceğiniz çok fazla element oluyor, çok çabuk sıkılmıyor ve daha uzun süreler boyunca oynayabiliyorsunuz.

Oyunda kendine özgü güçleri ile dört farklı seçebileceğiniz klan var. İsterseniz bu klanları tek başına kullanıp oynayabiliyor isterseniz de birleştirebiliyorsunuz. Fakat saf haliyle kullandığınızda çok daha fazla verim alabiliyorsunuz.

Yukarıda da söylediğim gibi oyun sadece kartları savaşa göndermekten ibaret değil. Aynı zamanda detaylı haritalar, görevler, labirentler ve çok daha fazlası da oyunda sizleri bekliyor. Yani kısacası stratejiyle birlikte aksiyon da oyunun özelliklerinden biri.

Ayrıca etkileyici grafikleri ve canlı renklere sahip görselleri ile de dikkat çeken Deck Heroes, kart oyunu severlerin denemesi gereken bir oyun diye düşünüyorum.

YORUMLAR