Doğru & Yanlış

Doğru & Yanlış
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doğru & Yanlış, sorulan soruları doğru ya da yanlış olarak bilmeniz gereken eğlenceli bir Android kelime oyunu.

Doğru & Yanlış, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve eğitici bir Android bilgi yarışması oyunu.

Kelime ve genel kültürünüzü arttırmak açısından oldukça yararlı olan bu oyun sayesinde aynı zamanda güncel seviyenizi de ölçebiliyorsunuz.

Toplam 6 farklı kategoriden oluşan oyundaki göreviniz ekrana gelen sorulara doğru ya da yanlış olarak yanıt vermek. Yüzlerce soru bulunan oyunda zaman zaman sizi ikileme düşürecek ve yanılmanızı sağlayacak sorular da yer alıyor. Bu nedenle soruları dikkatlice okumanız önemli.

Tarih, Bilim, Spor, Biyoloji, Coğrafya ve Genel Kültür olmak üzere toplam 6 kategoriden hangisinde kendinize güveniyorsanız o kategoriyi seçerek hemen oynayamaya başlayabilirsiniz. Fakat hakim olmaıdğınız kategorilerde de oynayarak eksik kaldığınız yerleri öğrenerek bilginizi arttırabiliyorsunuz.

Size sorulan sorular için 20 saniye süreniz bulunuyor. Ayrıca oyun başında 4 hakkınız ve 150 oyun parası veriliyor. Haklarınızı ve paranızı iyi değerlendirmelisiniz. Bilemediğiniz soruları pas geçebilmek için 250 pyun parası vermeniz gerekiyor. Böylece hakkınız gitmeden bilmediğiniz bir soruyu risk almadan geçebiliyorsunuz.

Eğer kelime ve bilgi yarışması oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Doğru & Yanlış oyununu Android mobil cihazlarınıza indirip göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR