Doodle Draw for Messenger

Doodle Draw for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Draw for Messenger, Facebook Messenger uygulaması kullanıcıları için geliştirilen ve oyun tadında olan eğlenceli ve ücretsiz bir Android resim çizme ve tahmin etme oyunu.

Doodle Draw for Messenger, Android telefon ve tablet kullanıcılarının Facebook Messenger uygulaması üzerinde eğlenmesini sağlayan bir resim çizme ve tahmin etme oyunu.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama, Dünyanın en çok indirilen uygulamalarından bir tanesi olan Facebook Messenger üzerinde çalışıyor. Arkadaşlarınız ile sohbet ekranı üzerinde oyun oynamanızı sağlayan uygulama, basit anlamda size verilen kelimelerdeki nesne ya da objeleri çizmenizi istiyor. Siz çiziminizi yaptıktan sonra ise arkadaşınızın kelimeyi doğru tahmin etmesi gerekiyor. Arkadaşlarınızın doğru tahmin etmesi için ise güzel çizmeniz gerekli.

Resim çizimleri hakkında yeterli yeteneğe sahip olmasanız bile eğlence amaçlı oynayabileceğiniz oyun ufak molalarda ya da canınız sıkıldığında girerek vakit geçirmenizi ve eğlenmenizi sağlayan başarılı bir uygulama diyebilirim.

Kendinizi Picasso gibi hissetmenizi sağlayacak olan uygulama sayesinde çizdiğiniz her şeyi arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Oyun sürekli olarak takip etmeniz gereken bir yapıya sahip dğeil. Ayrıca çiziminizi yaptıktan sonra hala süren oyunlarınızın kontrolünü de uygulama anasayfası üzerinden yapabiliyorsunuz.

Oyunda ilk başta renk seçenekleri kısıtlı. Daha fazla renk açmak için oyunda altın kazanmanız gerekiyor. Bunun içinde oynayarak daha fazla çizim yapmalısınız.

Küçük ama eğlenceli bir uygulama olduğunu düşündüğüm Doodle Draw for Messenger uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz indirip hemen arkadaşlarınızla oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR