eTABU (Android)

eTABU

eTABU
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

20.000 kelime, 10 dil seçeneği, kategoriler sunan tabu kelime oyunu

eTABU, arkadaş ortamında, aile arasında oynanan kelime oyunlarından tabuyu mobil platforma taşıyor. Farklı kategorilerde 20.000’den fazla kelime (tabu kartı) içeren parti oyunuyla vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kelime tahmin oyunlarını seviyorsanız, hemen ücretsiz olarak Android telefonunuza indirin ve eğlenmeye başlayın.

Klasikleşmiş oyunlardan tabuyu mobilde de oynamak oldukça keyifli. Tabu kartlarını sağa sola saçmadan, kaybetmeden telefonunuz üzerinden keyifle oynayacağınız kelime oyununda klasik kurallar hakim. İki takıma ayrılıyorsunuz. Yasaklı kelime ve hareketleri kullanmadan anahtar kelimeyi anlatmaya çalışıyorsunuz. Kelime bilinirse tamam butonuna dokunuyorsunuz ve +1 puan takımın hanesine işleniyor. Kural ihlalinde hata butonuna dokunuyorsunuz ve -1 puan haneye yazılıyor. Tabii ki kelimeyi belirlenen sürede anlatmalısınız. Pas geçme, durdurma şansınız var.

Diğer tabu kelime oyunlarından farklı olarak Türkçe dahil 10 dil seçeneği mevcut ve tabu kartları farklı kategorilere ayrılmış. İster belli bir kategoride ister karışık tabu kart seçimi yapabiliyorsunuz.